Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Artiklid Toitumine
Artiklid

Yale'i ülikooli loengusari toitumisest

Yale'i ülikoolis 2008. aasta sügisel professor Kelly D. Brownelli poolt peetud loengusari käsitleb toitumist inimese tervise ja heaolu seisukohast. Teemade hulka kuuluvad maitseeelistused, vastumeelsed toidud, nälja ja täiskõhutunde reguleerimine, toit lohutajana, söömine sotsiaalse rituaalina, toitumisprobleemide sotsiaalsed normid.

Loe edasi...
 

Jorgen Matsi artikliseeria õige toitumise kohta

Tartu sportliku vabavõitluse treener Jorgen Matsi on võtnud vaevaks kirja panna oma mõtted toitumise kohta. Kaheksast artiklist koosnevat toitumisalaste soovituste seeriat saab lugeda alljärgnevate linkide vahendusel:

Loe edasi...
 

Mida silmas pidada enne dieedi alustamist?

Jorgen MatsiJorgen MatsiOn olemas üks dieet, mis toimib. Ja üks treeningkava, mis toimib. See, mida sa ka reaalselt järgid. Sul võib olla misiganes plaan, kava, ideestik - paberil, arvutis, peas - aga kui sa teed midagi, mis on kasvõi natukene teistsugune kui see plaan, siis saad sa ka teistsuguseid tulemusi.

Loe edasi...
 

Sportlaste dieet – vesi, puuviljad, vesi

Vesi, vesi ja veel kord vesi– umbes selline näeb välja maadleja Heiki Nabi menüü kaks päeva enne suurvõistlust. Üks päev enne võistlust kaob toidusedelist ka vesi. Jääb üksnes ülim tahtejõud ja … suurim nälg.

Loe edasi...
 


Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?