RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht BJJ / lukumaaldus Eesti lukumaadlejad Soomes medalitel

Eesti lukumaadlejad Soomes medalitel

-87,9kg kaalu esikolmikNLO sarja 2013 aasta maailmameistrivõistlustel Soomes Jyväskyläs on võistlemas ka Eesti koondis. Kokku on eestlasi maadlemas 9. NLO võistlused on ühed suurimad lukumaadluse ja BJJ võitlused Skandinaavias.

Esimesel võistluspäeval oli kavas lukumaadlus ja  meie sportlased suutsid võidelda ka medalite eest. Mardo Männimägi (-98,9kg, 3D Treening) võitis absoluutkaalus hõbemedali kui alistas kolm esimest vastast kägistustega seljast ja kaotas finaalis jalalukuga. Martin Aedma (-87,9kg, SK Võimla) saavutas oma kehakaalus hõbemedali. Aedma võitis samuti oma kolm esimest matši kägistustega ja finaalis tuli punktidega 1:3 alla vanduda Jesse Urholinile.

Kolmas hõbemedal tuli Eestile -60kg naiste klassis (algajad), kus Liisi Vaht (3D Treening) jõudis välja finaali.

Homme astutakse matile BJJ reeglite järgi mõõtu võtma.