• Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht BJJ / lukumaaldus 5 medalit Soome lahtistelt meistrivõistlustelt Brasiilia jiu-jitsus (täiendatud)

Harto VallimägiEile ja täna, 10 -11 mail, toimuvad Soomes Vantaas Soome lahtised meistrivõistlused Brasiilia jiu-jitsus.

Võistluste esimesel päeval toimusid matshid erinevates vööde ja kaalukategooriates. Eestit on võistlustel esindamas sportlased 3D Treeningust Tallinnast ja Võimlast Tartust.

Esimese võistluspäeva tulemustena lillas vöötasemes kaalukategooriates kuni 76 kg ja kuni 94, 3 kg said kumbki kolmanda koha sportlased Jaak Rudov ja Mardo Männimägi 3D Treeningust.

Vöötasemes pruunid kuni mustad vööd kaalukategoorias -88,3 kg sai teise koha Martin Aedma klubist Võimla. Sama vöötaseme kaalukategoorias kuni 76 kg sai kolmanda koha 3D Treeningu sportlane Harto Vallimägi.

Täna, 11 mail, toimuvad matshid erinevate vöötasemete absoluutkaaludes ja valgete vöötasemete kaalukategooriates. Absoluutkaalus astusid täna matile lillas vöötasemes Mardo Männimägi ja vöötasemes pruunid kuni mustad Harto Vallimägi. Mardo Männimägi maadles end oma kaalus hõbedale, Vallimägil tuli kahjuks vastu võtta esimese ringi kaotus.