Andrus Värnik - tulevane MMA võitleja

Andrus Värnik - tulevane MMA võitleja

PostitusPostitas Henno Viires » 05 Jaan 2018 14:54

http://sport.delfi.ee/news/voitlussport/uudised/andrus-varniku-jargmine-suur-valjakutse-mma-ehk-puurikaklus?id=80700461

"See on tõesti alles mõttejärgus, aga tahaksin proovida MMA-d, puurikaklust. See on päris hull ala, jõu- ja vastupidavustreeninguid olen selle nimel juba üksjagu teinud. See ala ei ole muidugi lapsemäng. Ma praegu otsin inimest, kes mind õpetama hakkaks. Nii kaua olen ise enda treener ja laon põhja alla - teen üldfüüsilist ja vastupidavust, seda kõike aja peale ja kvaliteetselt," räägib 40-aastane Värnik, kes 2005. aastal Helsingis end maailmameistriks ja 2003. aastal Pariisis hõbemedalile viskas.

:shock:
show must go on
Kasutaja avatar
Henno Viires

Re: Andrus Värnik - tulevane MMA võitleja

PostitusPostitas KnockOut » 06 Jaan 2018 08:32

Kui Värnik asja tõsiselt võtab (mis on muidugi kaheldav) siis tasuks promootoritel küll tormi joosta. Ma usun, et terve eesti meedia kajastaks seda sündmust. Paneme purustaja vs turustaja ka samale kaardile. Freakshow fighte on aeg-ajalt ikka tarvis, et spordiala tuntust suurendada. Keegi teda küll eraldi õpetama ei hakka, mingu 3d algkursusele :D
Kasutaja avatar
KnockOut

Re: Andrus Värnik - tulevane MMA võitleja

PostitusPostitas mrtn » 06 Jaan 2018 12:19

Noh, Värniku haymaker võtab ilmselt enamikul pea otsast. Muus osas võib asi piirduda Bemmi-Kristjani ja co võitlusspordikarjääriga.
Hello Japan!
Kasutaja avatar
mrtn

Mine Varia

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline