Põrandaalune poksivõistlus Tallinna ööklubis

Mis toimub?

Põrandaalune poksivõistlus Tallinna ööklubis

PostitusPostitas KnockOut » 17 Okt 2018 22:55

http://sport.delfi.ee/news/voitlussport ... d=84023796

Jälle liigume ajas tagasi mingi UFC 1 kanti või? Jama, et Moisar veel sellist jama promob ka. Ring jäägu professionaalidele. Ma ei usu, et sellist asja oleks kellelegi vaja. Ikka võiks promoda seda, et vägivald/kaklus pole lahendus. See, et see ringis toimub ei tee seda kuidagi rohkem talutavamaks ürituseks.
Kasutaja avatar
KnockOut

Re: Põrandaalune poksivõistlus Tallinna ööklubis

PostitusPostitas Vallo » 18 Okt 2018 12:39

Minu jaoks see kontseptsioon kokku ei tule. Kui keegi tahab poksis (või mistahes spordialal) võistelda, siis ta teeb trenni ja võistleb. Need, kellele see ei sobi, ei saa võitlusspordist mitte midagi aru. Ja pealtvaatajana - miks ma peaksin tahtma näha kehvemal tehnilisel tasemel matše kui seda on päris sportlaste omad?

Teine pool on see, et võitlussport sõdib ise sellega, et tal poleks "lõuga andmise" maine.

Eks näeme kui populaarne see teema on või kaua kestab. Ajakirjandus kirjutab sellest kindlasti suurema innuga kui päris spordist. Kahjuks on päris sport ka spordiajakirjanduse jaoks tüütuks muutunud. Delfi keskmist spordiuudist vaata silm punnis. :shock:
Kasutaja avatar
Vallo

PostitusPostitas AL » 19 Okt 2018 09:35

Tunnistan pattu, et mind meelitati ka seda vaatama. Tuttavad on sellest üritusest miskipärast elevil. Seega turg on asjale olemas.
Kõigile on nagu arusaadav, et seal ei ole midagi tehnilist ja huvitavat sportlikus mõttes vaadata. Rohkem mõeldakse ikkagi sellele, et asjal on meelelahutuslik väärtus. Kui seal kellegi nina veriseks lüüakse ja karjub appi emme, siis räägitakse sellest kindlasti rohkem kui tiitlivöö matshist Eestis.
Kindlasti see üritus õnnestub ning toimub veel. Kui hakkad mõtlema, siis kui palju saavad need inimesed tehnikast aru, kes alaga kokku ei puutu? UFC puhul ka, niipea kui tehniliseks maadluseks läheb ja lööke ei ole, karjuvad kõik buuu. Tahavad lihtsalt näha kuidas kellegile täiega vastu pead lüüakse ja seda peaks seal nägema. Teed veidi sõjakisa, lubad vastase nokki lüüa, nimetad ta ema paksuks ja rahvas hõiskab. Meelelahutust täie raha eest.
AL

PostitusPostitas mrtn » 21 Okt 2018 22:06

Vaatasin ühte "matši". Üks osapooltest ei teadnud poksist (vms) mittekuimidagi, ja läks kaine peaga endale ajukahjustust hankima.

Kappa dressid olid ainult puudu.
Hello Japan!
Kasutaja avatar
mrtn

PostitusPostitas jüri » 29 Okt 2018 02:18

Minu meelest puhas UFC. Selles mõttes, et UFC toetab matšide promomist isikliku vimma ja kõikvõimalike äärmiselt ebasportlike ähvarduste loopimisega (samuti kipub see käima poksis). Ma ei tea, kes selle statistika ära teha võiks, aga tahaks päris teada, kui suur osa UFC vaatajaid vaatab sporti ja kui suur osa tahab lihtsalt verd näha.

Mul viskas kunagi aastate eest üle UFC marketingiosakonna tegevus. Nüüd oleksin peaaegu uuesti vaatama hakanud, aga kolme tropi kohtumine (kolmas on Dana W) ajas tuju pealt. Kuni UFC ei hakka kaardilt maha võtma mehi, kes ületavad hea maitse piiri, seni mina seda üritust ei vaata. Tähendab, elan ilma selleta edasi.

Jah, tehniliselt on UFC parem kui see nõtrus, aga sisuliselt - müügiartikkel tundub olevat sama.

Andke andeks, natuke lihtsustan, kellaaeg ka na hiline.
Kasutaja avatar
jüri

PostitusPostitas Vallo » 05 Nov 2018 19:45

UFC turundus on kahepalgeline ja seetõttu ei tarbi ma temast midagi peale matšide. Teksapükstes ööklubi asjaga ma teda siiski päris samale pulgale panna ei saa.
Kasutaja avatar
Vallo

Mine Üritused

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline