Bellatori arutelu

Re: Bellatori arutelu

PostitusPostitas prnmees » 26 Okt 2016 01:25

EI hakka eraldi ruumi raiskama.

Hetkel ametlikult kirjas

Bellator 170 ja aset peaks leidma asi 21 jaanurail 2017.

Light Heavyweight Tito Ortiz vs. Chael Sonnen

Kas on huvilisi, kes viitsiks/tahaks sõna võtta? Üritus on kaugel ja mingit märgilist tähtsust sellel pole tänapäeva kontekstis aga arvamused/sõnavõtud jne.
prnmees

PostitusPostitas Vallo » 26 Okt 2016 11:51

Mõneti head mehed omavahel tegema. Tipust eemale jäänud, aga ilmselt pole kumbki "piinlik vaadata" klassist penskar.
Kasutaja avatar
Vallo

PostitusPostitas KnockOut » 27 Okt 2016 01:19

Mingi video ringles, kus mõlemad olid ekraanil kõrvuti üksteisele halvasti ütlemas. Ja ütleme, et /facepalm. Ei taha enam.
Kasutaja avatar
KnockOut

PostitusPostitas KnockOut » 25 Mär 2017 19:13

Bellator stäckis oma 180nda ürituse kaardi korralikult ära. Tuleb nende ajaloo teine PPV. (esimene tegi 100,000 ostu) Hetke kaart siis selline. Main event on nagu on, aga ma ootan Lima vs Larkini fighti. UFC saab endale kõva konkurendi lähimate aastate jooksul, kui nad oma lolli ärimudeliga jätkavad.

Chael Sonnen vs. Wanderlei Silva
Fedor Emelianenko vs. Matt Mitrione
Michael Chandler vs. Brent Primus
Douglas Lima vs. Lorenz Larkin
Aaron Pico vs. TBA
Kasutaja avatar
KnockOut

Re: (spoiler) UFC arutelu

PostitusPostitas prnmees » 22 Aug 2018 21:38

Kui palju siin spordipanustega tegelejaid on?

Rory vs Mousasi 3.05 vs 1.35. Kas tõesti eeldavad Mousasi võitu. Ise usuks, et võib pigem 50/50 olla. Rory püsti väga hea ja maas ka kehva pole.

Mitrione vs Bader 2.6 vs 1.46 . Mitrone on ikka terve karjääri olnud raskekaalumees ja korralike matshe teinud.

Sonnen vs Fedor 2.8 vs 1.4. Eeem...? Kes siit usub, et Fedor suudab Sonneni üle maadelda? Kes usub, et Sonnen poksima läheb?
prnmees

Re: (spoiler) UFC arutelu

PostitusPostitas Jackpot » 24 Aug 2018 11:35

See küll pigem Bellatori puudutav arutelu aga ma arvan ka, et Bader käib Mitrionest suht lihtsa vaevaga üle. Teised kaks paari tn-si panevad ka minul kergelt kulmu kerkima. Pole küll Bellatori väga jälginud. Mousasi favoriidiseisusega ma olen ehk valmis leppima aga ma julgeks ka arvata, et Sonnen peaks oma matsi küll võitma.
Jackpot

PostitusPostitas KnockOut » 14 Sept 2018 03:11

Ma olen ka samal arvamusel, et Bader peaks suht lihtsalt võitma.

Rory vs Mousasi koefiga isegi suht nõus. Ma arvan, et Mousasi on törts parem kõiges. Ja suurus tuleb ka kasuks talle.

Küll aga ma pakun, et Sonnen võidab Fedorit. Vähemalt 41 aastast Fedorit küll. Sonnenit on päris raske nokauti lüüa. Fedor tuleb jälle avaraundis haakidega vehkima ja nokki otsima. Ei usu, et saab, arvan et Sonnen paneb ta selili paar korda ja võidab otsusega
Kasutaja avatar
KnockOut

PostitusPostitas KnockOut » 30 Sept 2018 15:02

Kes vaatas siis peamatši? Roryl ei olnud küll mingit võimalust. Läks maha viima ja jäi alla. Mousasil hea maasmäng ka. Korralik ülesõit ikka. Tagantjärele tark olles seda matši ei oleks tohtinud toimuda. Tahaks öelda, et Rory pole enam see Rory, aga eks järgmises matšis Fitchi vastu näha, kus ta omadega on. Fitch ei löö vähemalt sinna nina pihta nii palju.
Kasutaja avatar
KnockOut

Eelmine

Mine Arutelu

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist