Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Judo European Openilt Elnur Alievile viies koht

European Openilt Elnur Alievile viies koht

Eesti judokoondis sõitis reedel Varssavisse viimasele suuremale jõuproovile enne täiskasvanute Euroopa Meistrivõistlusi, mis toimuvad 25-27.aprillil Ungari pealinnas Budapestis. Võistlusel on oma roll ka EM-le sõitva koondise vormi hindamisel ja komplekteerimisel.

Täna ainsa Eesti sportlasena võistlemas olnud Elnur Aliev saavutas kehakaalus 60kg 5nda koha. Elnur alistas 4 vastast ning pidi vastu võtma 2 kaotust. Koondise peatreener Aleksei Budõlin kommenteeris tänast võistluspäeva järgnevalt: „Võistlus kujunes väga töiseks ja andis palju infot nii Elnuri konditsiooni kui ka vastaste kohta. Elnuri 4 matšivõitu tulid kõik selge eelisega ehk ipponiga.“ Budõlini sõnul andis tunda võistluskogemuse vähesus, ent Elnur oskab end väga hästi meelestada ning suuresti tänu sellele kujuneski tänane võistlus nii edukaks. Kokkuvõttes jäi ta Elnuri maadlusega rahule. Aasta alguses võttis Aliev Eesti Meistrivõistlustel kindla esikoha ning on samuti Euroopa tasemel häid tulemusi näidanud: 2012.a sügisel saavutas Minski Euroopa Karika etapil kolmanda koha ning Tampere EK etapil esimese koha.

Pühapäevasel võistluspäeval on maadlemas: Jevgeni Salejev, Grigori Minaškin, Aleksandr Marmeljuk ning raskekaallased Juhan Mettis ja Martin Padar.

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?