Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Judo Eesti judokas võitis U-18 Euroopa Karika etapil pronksi

Eesti judokas võitis U-18 Euroopa Karika etapil pronksi

Foto: Eesti JudoliitPühapäeval Venemaal Tveris toimunud U-18 Euroopa Karikaetapil võitis Eesti noorjudoka Aslanbeg Puhm kehakaalus -73kg pronksmedali.

Puhm võitis eelringides kõik kolm vastast ning oli sellega jõudnud poolfinaali. Poolfinaalis tuli võtta vastu kaotus venelase Panaitovi käest, kuid pronksimatšis saavutati napp võit teise venelase Ivanovi üle. Kokkuvõttes 27 judoka konkurentsis 4 matšivõitu ning autasuks pronksmedal. Lisaks Aslanile jõudsid tema kehakaalus poodiumile ainult kodupubliku esindajad. Võistluste edukaim riik oligi kindlalt Venemaa, kes võitis kõik kehakaalud, mis annab aimu kui tihe on riigisisene konkurents. Laupäevasel päeval saavutas kehakaalus -66kg seitsmenda koha Elva judoka Pärt Laas. Kokku oli võistlustel ligi 300 võistlejat 19st riigist, kuid medaleid jagati ainult 8 riigi vahel.

Eesti noortekoondis on Tveris laagris kolmapäevani ning seejärel ootab ees juba järgmine kadettide reitinguturniir Võru Kevad, mille järgselt otsustatakse ka esialgsed koondisse pääsejad.


Tulemused http://www.ippon.org/cont_cup_cad_rus2015.php

Eesti Judoliit

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?