RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Judo Noor judoka võitis U-18 EK-etapil pronksi

Noor judoka võitis U-18 EK-etapil pronksi

Itaalias aset leidnud U-18 judo EK-etapil võitis  Mark Altosar pronksmedali.  Follonicas toimunud kadettide Euroopa Karika etapil võitis elu esimese EK-etapi medali Budolinna judoklubi esindaja Mark Altosar. Kehakaal -66kg on üks konkurentsitihedamaid kaalukategooriaid ning Itaalias oli selles kategoorias 36 sportlast, mis tõi kaasa väga pika võistluspäeva.

Võistlus algas Markile ebakindlalt, kuna ta pidi juba esimeses matšis tunnistama Austria judoka paremust, kuid kuna vastane jõudis poolfinaali, pääses Mark edasi maadlema lohutusringi. Seal alistas ta lausa viis vastast ning pika päeva lõpuks sai poodiumil kaela elu esimese EK-etapi medali. Marki esimene vastane kaotas poolfinaali ja langes seega lohutusringi otse pronksmedali matši, mille ta kaotas ning jäi seega lõpuks esimesena poodiumilt välja.

Eelmisel nädalavahetusel oli Altosar Hispaania EK-etapil viies ning nüüd kindlustas endale medali. Järgnevad siseriiklikud võistlused ning seejärel uued EK-etapid aprillis ja mais.