Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Judo Judoka Mattias Kuusik jälle Euroopas poodiumi

Judoka Mattias Kuusik jälle Euroopas poodiumi

20-aastane Tartu judoka Mattias Kuusik võitis Berliinis juuniorite EK-etapil pronksmedali. Tänavune hea hooaeg andis Kuusikule turniiril kõrge kolmanda asetuse 34 konkurendi hulgas. Eelringides alistas Kuusik 3 vastast, muuhulgas sakslasest valitseva noorte maailmameistri. Poolfinaalis vandus ta napilt alla grusiini judokale ning ees ootas seega pronksmedali kohtumine. Seal pani Kuusik paremuse maksma ning sakslane sai 4 karistust passiivsuse eest. Kokku Kuusikule 4 võitu ja 1 kaotus ning auhinnaks selle aasta neljas pronksmedal.

Tänavu stabiilselt väga häid tulemusi näidanud Kuusik on sel aastal osalenud seitsmel EK-etapil ning võitnud neist ühe, saanud 4 pronksmedalit ning 2 viiendat kohta. Maailma juuniorite edetabelis hoidis Kuusik enne Berliini võistlust 14ndat kohta.

Berliinis sai üheksanda koha Otto-Krister Imala, kes hoiab kõrgemas kaalukategoorias -100kg maailma juuniorite reitingus 18ndat kohta.

Ühel kõrgeima tasemega EK-etapil oli seekord võistlemas kokku 524 judokat. Koondis jätkab ettevalmistust Berliini treeninglaagris ning augusti keskpaigas Venemaal treenides koos vene ja saksa koondistega.

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?