Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Judo Sakslannad tuuseldasid Tallinnas judomattidel konkurente

Sakslannad tuuseldasid Tallinnas judomattidel konkurente

aupäevane Tallinna judo MK-etapi võistluspäev eestlastele medalit ei toonud, kuid rõõmustada said Saksamaa, Läti, Iisraeli ja Poola judokad. Lisaks uue olümpiatsükli esimeste maailmareitingu punktide jagamisele tänati võistlustel karjääri lõpetanud judokat Martin Padarit.

Eesti judokatest tegi parima tulemuse Andre Seppa, kes võitis esimeses ringis leedu judokat ning teises ringis kaotas hilisemale finalistile hollandlasele Van T Westendele. Ülejäänud eestlaste jaoks lõppes MK-etapp kahjuks avaringis. Meeste -60, -66 ja -73 kategooriates rühkisid poodiumi tippu hispaanlane Joaquin Gomis, brasiillane Daniel Cargnin ja lätlane Dmitrijs Fedosejenkovs. Läti jaoks oli tegemist esimese täiskasvanute MK-etapi võiduga üle kuue aasta.
Naistes võidutsesid -48kg kaalus iisraellanna Noa Minsker, -52kg sakslanna Ines Beischmidt ja  kehakaalus -57kg samuti sakslane Amelie Stoll. -63kg kaalukategoorias oli võidukas britt Lucy Renshall. Sakslannad võtsid eile jagatavast neljast kullast kaks ning -52kg kaalukategoorias leidis aset sakslannade omavaheline finaal.
Pühapäeval astub võistlustulle seitse eestlast. Neist suurim lootus poodiumile pääseda on Eesti paremuselt teisel judokal Juhan Mettisel, kes on aga alates suve lõpust vigastustega kimpus olnud. Suured šansid on ka -81kg võistlevatel Kristjan Tõnistel ja Klen-Kristofer Kaljulaiul. Rio olümpial osalenud Grigori Minaškin Tallinnas ei võistle.

Võistluspäev algab TTÜ spordihallis kell 10, medaliheitlused algavad orienteeruvalt kell 14.00.

 

Judoliit

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?