RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Judo Kaljulaid võitis Malaga EK-l pronksmedali

Kaljulaid võitis Malaga EK-l pronksmedali

Sel nädalavahetusel toimus Hispaanias, Malagas judo Euroopa Karikaetapp, kus Eesti koondislane Klen-Kristofer Kaljulaid (-90kg) võitis 24. mehe seast pronksmedali.

Eelringide ülekaalukad võidud hispaania, prantsuse ja briti sportlaste üle viisid meie mehe poolfinaali, kus vastaseks tuli maailmameister Gwak (KOR).
Kaljulaid ei andnud Gwakile midagi kergelt ja võitlust jagus veel lisaajalegi, kus väsinud Gwak heitis lõpuks veelgi väsinuma Kleni ipponile. Sellega polnud aga võistlus veel läbi ning pärast mõningast puhkust tuli astuda pronksikohtumisse.

Kolmanda koha matšis suutis Kaljulaid alistada ülimalt kindlalt Itaalia sportlase Lorenzo Rigano. Pärast selle aasta Euroopa Meistrivõistluste 7. kohta kinnitab EK-etapi medal eduka hooaja jätku.

Kaljulaidi järgmiseks võistluseks on novembris toimuv U23 vanuseklassi Euroopa Meistrivõistlus.