RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Judo Eesti Judoliit valis aasta parimad sportlased

Eesti Judoliit valis aasta parimad sportlased

Parimaks meesportlaseks valiti Klen Kristofer Kaljulaid, kelle aasta säravaimaks tulemuseks on Euroopa Meistrivõistluste ja U23 vanuseklassi Euroopa Meistrivõistluste 7. koht. Lisaks võitis Kaljulaid Malaga Euroopa Karikaetapil 3. koha.

Parimaks naissportlaseks valiti Annika Karilaid, kes saavutas juunioride Euroopa Meistrivõistlustel 9. koha

Parima juuniori tiitel läheb Tanel Karrole, kes saavutas juunioride Euroopa Meistrivõistlustel 9.koha.

Parima noorsportlase tiitli pälvis Simon Sülla, kes saavutas kadettide Euroopa Meistrivõistlustel 5. koha.

Parimaks veteraniks valiti Madis Karu, kes võitis veteranide Euroopa Meistrivõistlustel 3. koha ja veteranide MM-l 5.koha.

Parim treener on Vladimir Stepanjan.

Parim noortetreener Glen Viks.

Parimaks kohtunikuks valiti Eesti Judoliidu kohtunike kolleegiumi liige Egert Ehari ning parimaks sekretäriks Agnes Sillaste.

Lisaks annab Eesti Judoliit sel aastal välja ka kaks uut auhinda. „Parimate sportlike tulemuste eest 2017. aastal“ saab auhinna Audentes ning eriauhinna „Kogukonna edendamise eest läbi judo“ SK Altia.