Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Judo Judo EMi teine päev: eestlased medalita

Judo EMi teine päev: eestlased medalita

Venemaal, Tšeljabinskis toimuvad sel nädalal Euroopa meistrivõistlused judos. Võistluste teisel päeval astus matile kolm eestlast - Künter Rothberg, Georgi Ladogin ja Jevgeni Salejev. Paraku pidid kõik kolm täna võistlevat Eesti judokat tunnistama vastaste paremust ning medalini keegi neist ei jõudnud.

Künter Rothberg (-73kg) alistas esimeses matšis 24 sekundiga hispaanlasest vastase Kiyoshi Uematsu, kuid kaotas järgmise matši ukrainlasele Vladimir Sorokale.

Jevgeni Salejevi (-73kg) esimeseks vastaseks oli aserbaidžaanlane Rustam Orujov. Salejev kaotas matši ja avavoorust edasi ei pääsenud.

Georgi Ladogin (-81kg) läks avavoorus vastamisi prantslase Axel Clergetiga, kuid ka Ladoginile lõppes võistluse esimene matš kaotusega.

Homme asuvad eestlastest veel võistlema Aleksander Marmeljuk (-90kg), Grigori Minaškin (-100kg), ning Martin Padar (+100kg).

Euroopa meistrivõistlused on judokatele viimane võimalus lunastada endale pääse 2012. aasta olümpiamängudele Londonis. Igas kaaluklassis pääsevad olümpiale maailma edetabeli 22 parimat, lisaks veel iga mandri kaks parimat.

Võistlusega on võimalik end reaalajas kursis hoida Rahvusvahelise Judoliidu (IJF) kodulehe vahendusel.

 

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?