RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Karate Lauri Mengel sai Estonian Openil teise ja kolmanda koha

Lauri Mengel sai Estonian Openil teise ja kolmanda koha

Valitsev Eesti meister Lauri Mengel võistles nädalavahetusel Tallinna spordihallis peetud rahvusvahelisel karateturniiril Estonian Open 2011.

Mengel võistles raskekaalus ehk üle 84 kg kaaluvate meeste seas, kus saavutas 3. koha ning Open arvestuses ehk absoluutkaalus, kus võitis hõbemedali.

Oma kaaluklassis pidas Mengel kolm matši ja võitis neist kaks. Absoluutkaalus võitis Mengel kolm matši järjest ja kaotas finaalis 0:2 tugevale Läti sportalse Ruslan Sadikovile. Sadikov võidutses Tallinnas ka kuni 75 kg kaaluvate meeste seas.

Eesti suurimast karateturniirist võtsid tänavu osa sportlased Eestist, Lätist, Leedust, Soomest, Rootsist, Venemaalt, Valgevenest ja Ukrainast.

Järgmise võistluse teeb Mengel kuu aja pärast. 26.-27. märtsil on kavas nii Eesti meistrivõistlused kui ka Swedish Open, kuid viiekordne Eesti meister Mengel pole veel otsustanud, kas osaleb mõlemal võistlusel või ainult Swedish Openil.

«Minu kaaluklassis on Eestis konkurents väike, targem oleks minna Rootsi, kus on võimalik saada mitu kvaliteetset matši,» selgitas ta.

Allikas: ERR SPORT