RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Maadlus Heiki Nabile olümpiamängudelt hõbemedal

Heiki Nabile olümpiamängudelt hõbemedal

Kreeka-rooma maadluse 120kg kaalukategoorias võitis eestlane Heiki Nabi hõbemedali, kaotades finaalis kuubalasele Mijain Lopez Nunezile.

Finaali esimesel perioodi kaotas Nabi, kui Nunezel õnnestus ta parteris üle vedada. Teisel perioodil kaitses Nunez edukalt omakorda parterit ja kindlustas sellega endale kuldmedali.

Poolfinaalis aliastas Nabi rootslase Johan Eureni. Esimesel maadlusajal suutis rootslane Euren parterit kaitsta ning Nabi jäi 1:0 kaotusseisu. Teise perioodi võitis Heiki Nabi, protesteerides kohtuniku otsuse üle, mis ka rahuldati. Kolmandas voorus kaitses Nabi edukalt parterit, kindlustades endale sellega ka matšivõidu ja finaalikoha.

Veerandfinaalis võitis Nabi poola maadlejat Lukasz Banakit, võttes võidu kahest esimesest maadlusajast ja pääsed edasi tulemusega 3:0.

Kaheksandikfinaali esimesel maadlusajal kaotas Nabi Tšugošvilile, kahel järgneval maadlusajal õnnestus Nabil parterit kaitsta ja kohtumine võidukalt lõpetada.

Reaalajas võistlustulemusi saab jälgida olümpiamängude kodulehe vahendusel.