RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Maadlus Arusaar olümpial kaheksandikfinaalist edasi ei jõudnud

Arusaar olümpial kaheksandikfinaalist edasi ei jõudnud

Täna olümpiamängudel kreeka-rooma maadluse 96kg kaalukategoorias võistelnud Ardo Arusaar kaotas kaheksandikfinaalis valgevene maadlejale Tsimafei Dzeinitšenkale.

Kaheksandikfinaali esimesel perioodil kaitses Arusaar edukalt parterit ja teenis sellega punkti. Teisel perioodil kaitses omakorda parterit Dzeinitšenka, viigistades seisu. Kolmandal perioodil läks loosi tulemusena parterisse valgevenelane, eduka kaitsmise tulemusena võitis viimane ka matši.

Kvalifikatsioonivoorus alistas Arusaar Venezuelast pärit vastase Erwin Jose Caraballo Cabrera tulemusega 0:3.

Esimese perioodi võitis Arusaar, tulles parterist välja ja teenides sellega kaks punkti. Teisel perioodil teenis Arusaar ühe punkti, mille peale vastase treener esitas protesti. Protest jäi rahuldamata ning Arusaar teenis ka teise punkti, kindlustades endale sellega edasipääsu kaheksandikfinaali.