Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Maadlus Kreeka-rooma maadluse EMV 2013 tulemused

Kreeka-rooma maadluse EMV 2013 tulemused

Eile selgitati Põltsamaa Välja Eesti meistrid kreeka-rooma maadluses. Vaata meeste paremusjärjestusi kaalude kaupa:

55kg
1    TAANIEL PIISKOPPEL, Kadrina    
2    RISTO TEESAAR, Nelson    
3    MARIO MÄGISALU, SKP    
3    MARKOS MERISALU, Juhan    
5    RAINER GROSBERG, TÜ ASK    
5    RAINER VIILVEER, Tapa    
7    KAURI MITT, Leo    
8    INDREK KIVIMAA, Aberg    
9    SIMO-JOHANNES KORKA, Rakvere    

60 kg        
1    ANAR ZEINALOV, Juhan    
2    DMITRI GORJVŠKO, Tapa    
3    KAIDO KÜTSEN, Palusalu    
3    OTT SAAR, Valga    
5    KEITH ŠTŠEGLOV, EMÜ    
5    MAIK KÜTSEN, Palusalu    
7    RAIGO HEINASTE, Martna    
8    KAROL PERT, SKP    
9    HINDREK KÄPPA, Englas    
10    ATS MITT, EMÜ    
11    MADIS HEINMETS, Leo    

66 kg        
1    KRISTJAN PRESS, Englas    
2    MAGNUS PIIRITS, TÜ ASK    
3    JAANUS LEPIK, Jaan    
3    MARTIN KALLASMAA, TÜ ASK    
5    MAREK LAINELA, Juhan    
5    ARVI FREIBERG, Tapa    
7    ARGO MITT, Leo    
8    ARGO KAAS, SKP    
9    KRISTJAN TOOTS, EMÜ    

74 kg        
1    RAUNO PAJUVIIDIK, Nelson    
2    SILVER TÕGEN, EMÜ    
3    OTT TÕNISSAAR, Englas    
3    RAUL OTSA, Saaremaa    
5    LAURI LEIER, Dünamo    
5    VLADIMIR PLEMJANOV, Peipsiäärsed    
7    UKU VIGEL, Englas    
8    RAUNO KUUSEMETS, Väike-Maarja    
9    MIHKEL MÄGI, Saaremaa    
10    ALEKSANDER NOVIKOV, Palusalu    
11    REMO MERILAIN, Palusalu    
12    DENIS STAHNEVITŠ, Hammerlock    
13    ARGO METSARU, Väike-Maarja    
14    JÖRGEN KIVILA, Väike-Maarja    
15    EVON BAUMANN, Kadrina    
16    TEET ROOSIMÄGI, Tapa    

84 kg        
1    EERIK APS, Nelson    
2    HARDO TOOTS, Englas    
3    VAHUR STEINBERG, TÜ ASK    
3    RAIDO LIITMÄE, Juhan    
5    MAICK MEIBAUM, Kadrina    
5    ERKKI ALAK, Saaremaa    
7    TARGO LEINI, TÜ ASK    
8    MARGUS SOOME, Juhan    
9    ALVIS LAKS, Rakvere    
9    VEIKO PROOVEL, EMÜ    
11    KEVIN BAUMANN, Kadrina    

96 kg        
1    ALO TOOM, SKP    
2    MARGUS UMDA, Juhan    
3    ELARI PIKSAR, Tapa    
3    RAIVO KÕLUVERE, Nelson    
5    MEELIS STEINBERG, SKP    
5    MARK SVETLANOV, Palusalu    
7    REIMO TIRRAND, Valga    
8    ANDREI BITJUTSKI, Tapa    
9    KARLIS HALLIK, Englas    
10    ALAR NÄÄME, Valga    
10    ARTUR ANDERSALU, EMÜ    
12    MARTIN PLASER, Nelson    

120 kg        
1    HEIKI NABI, Juhan    
2    MADIS SIHIMETS, Juhan    
3    MIHKEL ALLIKMÄE, Tapa    
3    KAAREL MAATEN, EMÜ    
5    HENRY TAMMANN, EMÜ    
5    MADIS SEPP, SRJK    
7    ROMAN SVIRIDOV, Tapa    
8    IMRE KULL, Hammerlock    

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?