Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Maadlus Tommy Hilfiger: armastame maadlust

Tommy Hilfiger: armastame maadlust

Ameerika firmajuhid spordi-, meedia-, moe-, muusika- ja meelelahutustööstusest kogunesid, et moodustada komitee maadluse kui spordi ümberkujundamiseks uueks olümpiaperioodiks.

Jaanuari alguses võttis FILA tolleaegne president, Raphael Martinetti ühendust endise maadleja Mario Mercadoga paludes viimasel luua komitee, mis arendaks välja unikaalseid ja eelarvamusteta soovitusi efektiivsete strateegiate ja taktikate loomiseks. Eesmärgiks oli muuta maadlus atraktiivseks nii sportlastele endile kui televaatajaile, telekanalitele, sponsoritele ja ka Olümpiakomiteele.

Anne Pellaud, FILA spordiosakonna juhataja, koostas kondikava probleemidest, mida oli vaja põhjalikumalt uurida ja analüüsida. Mario Mercado, kes on ühtlasi ka ÜRO noorte professionaalide assotsatsiooni eesotsas, pöördus oma sõprade ja kolleegide poole ja loodi STRIVE- Scientific and Technical Research InitiatIVE (Teadusliku ja tehnilise uurimise algatus), kõik liikmed panustavad oma aega ja erialaseid teadmisi.

Liikumisse kuuluvad erinevate valdkondade mõjuvõimsad juhid näiteks, Tommy Hilfiger, Don Sperling (New York Giantsi asepresident), John Filipelli (Yankees-i spordi ja meelelahutuvõrgustiku produktsiooni ja programeerimise president), Peter Murray (endine NFL-i asepresident), Marc Brouwer (moelooja), Roger Moenks (rahvusvaheline moefotograaf), Francesco Rulli (FilmAnnex-i president), Dr. Ehud Arbit (neurokirurg), John Barrett (Columbia Ülikooli spordiosakonna direktor), Janice Quinn (New Yorgi Ülikooli spordiosakonna direktor), Dylan Wanagiel (Madison Square Garden-i spordiürituste direktor), Renzo Gracie (MMA võitleja ja ettevõtja).

Tommy Hilfiger ütles:“ Mu vennad ja mina armastame maadlust ja me oleme siin, et teha midaiganes me saame, et hoida maadlust Olümpiakavas.“
 
Allikas: http://www.sbwire.com
Tõlkis ja vahendas: MTÜ - Toeta Eesti Maadlust
 http://www.facebook.com/ToetaEestiMaadlust
 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?