Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Maadlus Mai algas kolme maadlusvõistlusega

Mai algas kolme maadlusvõistlusega

Ülemaailmse maadluskuu esimene nädalavahetus 4.-5. mai tõi kreeka-rooma maadlejad kokku Raplasse Kehtna liud võistlustele, Tartumaale Koosale 21. Maiturniirile Eldur Edela mälestuseks ja Tallinna 58.Georg Lurichi mälestusvõistlustele.

Eesti Maadlusliidu president Priit Piilmanni sõnul algas maadluskuu tiheda võistlusgraafikuga, mis tõi maadlejad kokku kahel päeval lausa kolmes eri paigas. „Siia nädalavahetusse mahtus ka maadlusaasta oluline Georg Lurichi mälestusvõistlus, mis sel aastal jäi osavõtjate poolest pisut tagasihoidlikumaks, kuid rõõm on tõdeda, et pealtvaatajaid oli siiski arvukalt,“ lisas Piilmann.

Järgmisel aastal on plaanis Georg Lurichi mälestusvõistlus korraldada juunioride vanuseklassis ning kaasata vähemalt kuue riigi tippmaadlejad.

XXI Maiturniir noortele Eldur Edela mälestuseks esikohad: -23 kg Virgo Vähk (SK Tapa), -26 kg Reno-Rene Padar (MK Jaan), -29 kg Robin Johannes Padar (MK Jaan), -32 kg Hanno Käärik (Lapiti), -35 kg Kalle Laisarv (SK Tapa), -38 kg Markos Tadolder (MK Jaan), -42 kg Kevin Koik (Valga SK), -46 kg Jegor Jakovlev (SK Tapa), -50 kg Juri Semjonov (SK Tapa), -54 kg Rainer Grosberg (TÜ ASK), -58 kg Markus Kriiskütt (Lapiti), -69 kg Kenor Kotkas (Valga SK), -76 kg Arvi Freiberg (SK Tapa), -85 kg Hannes Käärik (Lapiti) ja -100 kg Reimo Tirrand (Valga SK).

Kõik tulemused http://maadlusliit.ee/cms-data/upload/maiturniir-maadluses-2013.pdf

Raplas toimunud Kehtna liud esikohad.

Lapsed: -29 kg Juhan Kristjuhan (Kr.Palusalu SK), -31 kg Artur Zink (MK Hammerlock), -33 kg Hendrik Rämman (SK Martna), +55 kg Rasmus Liisma (MK Aberg),

Õpilased: -38 kg Jegor Sahno (Tapa SK), -45 kg Raol-Aho Leitham (Kr.Palusalu SK), -59 kg Silver Roosileht (MK Juhan),

Kadetid: -42 kg Kristo Viidas (MK Nelson), -46 kg Jarmo Vanmik (MK Juhan), -50 kg Hans-Uku Leitham (Kr.Palusalu SK), -58 kg Andreas Välis (Vana-Vigala), -63 kg Randel Uibo (SK Leo), -69 kg Karen Mhitarsjan (MK Aberg), -76 kg Reio Altmeri (SK Martna), -100 kg Artur Vititin (MK Hammerlock),

Täiskasvanud: -74 kg Arur Rassmann (MK Hammerlock), -96 kg Martin Plaser (MK Nelson), -120 kg Imre Kull (MK Hammerlock).


Pühapäeval, 5 mail Tallinnas toimunud 58. Georg Lurichi mälestusvõistluste esikohad:

-55 kg Risto Teesaar (MK Aberg), -60 kg Rainer Viilveer (Tapa SK), -66 kg Ando Lehtmets

(MK Dünamo), -74 kg Rauno Pajuviidik (MK Nelson), -84 kg Ruslan Isakov (Sankt-Peterburg),

-96 kg Alo Toom (Vändra SKP), -120 kg Sergei Tšesnokov ( Sankt-Peterburg)

Meeskondlikult 1.Maadlusklubi Nelson  2.Maadlusklubi Aberg  3.Sankt-Peterburg

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?