Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Maadlus Vladimir Putin: "Maadlus on olümpiamängudel sama mis Mozart ja Tšaikovski muusikamaailmas."

Vladimir Putin: "Maadlus on olümpiamängudel sama mis Mozart ja Tšaikovski muusikamaailmas."

Venemaa president Vladimir Putin ja Rahvusvahelise Maadlusföderatsiooni president Nenad Lalovic kohtusid teisipäeval (04 02.2013.) Sotšis, et arutada maadluse jätkusuutlikkust Olümpial.

Putin ütles: "Raske on ettekujutada Olümpiaprogrammi ilma maadluse ja kergejõustikuta, need spordialad on sama olulised Olümpia liikumises kui Mozart ja Tšaikovski muusikamaailmas". Putin meenutab kuidas ta paar aastat tagasi maadlustrennis käis ja milliseid põnevaid trikke Kreeka-Rooma ja vabamaadlejad talle demonstreerisid. Putin lisab, et maadlus on uskumatu etendus, tuleb vaid kasutada tänapäeva PR võimalusi ja õigesti ala reklaamida televisioonis. Maadluse positsiooni tuleks kindlasti tugevdada, teatas Putin.

Hr. Lalovic kinkis president Putinile "Kuldse kee", mis on kõrgeim autasu FILA poolt, tänutäheks Putini osaluse eest "Save Olympic Wrestling" (Päästke Olümpiamaadlus)liikumises. "Kuldse kee" autasu sai 10. novembril ka jalgpallilegend Franz Beckenbauer. Kohtumisel osalesid veel Venemaa parlamendi saadik ja kolmekordne olümpiavõitja  Aleksandr Karelin, Venemaa spordiminister Vitali Mutko ja Venemaa maadlusliidu president, olümpiavõitja Mihhail Mamiašvili.

 

Allikas: http://www.fila-official.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1141%3Arussian-president-vladimir-putin-gives-his-support-to-wrestling-in-the-olympic-games&catid=60%3Aactualite&Itemid=100235&lang=en

 

Vahendas: SK Englas/http://skenglas.weebly.com/
 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?