Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Maadlus Eesti meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses kadettidele

Eesti meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses kadettidele

Märjamaal toimusid Eesti meistrivõistlustel kadettide vanuseklassis kreeka-rooma ja naistemaadluses. 81 noormeest ja 27 neidu selgitasid tulistes kohtumistes tänavused Eesti parimad. Kadettide meistrivõistlused toimusid juba 40. korda.

-42 kg 1. Edvin Kin (MK Nelson) 2. Kristo Viidas (MK Nelson) 3. Oleg Tšaban (MK Aberg) 3. Holger Toots (V.-Maarja)


-46 kg 1. Ranet Kaljola (MK Nelson) 2. Roland Berget (MK Nelson) 3. Kaimar Asu (MK Tulevik)


-50 kg 1. Jegor Jakovlev (SK Tapa) 2. Andris Pent (V.-Maarja) 3. Jarmo Vanmik (MK Juhan)


-54 kg 1. Helary Mägisalu (Vändra SKP) 2. Georg Mihhailetski (Palusalu) 3. Denis Rudenas (SK Tapa) 3. Geron Sillamägi (Valga SK)


-58 kg 1. Uku Leitham (Palusalu) 2. Juri Semjonov (SK Tapa) 3. Argos Lobja (RJK Leola)


-63 kg 1. Ott Saar (Valga SK) 2. Denis Bolunov (Palusalu) 3 Markus Kapral (Vändra SKP) 3. Andreas Välis (MK Juhan)


-69 kg 1. Arvi Freiberg (SK Tapa) 2. Kuldar Kangur (V.-Maarja) 3. Kevin Aas (MK Tulevik) 3. Hans Veskimägi (MK Juhan)


-76 kg 1. Richard-Ott Leitham (Palusalu) 2. Aleksandr Artašov (Peipsiäärsed) 3. Kevin Visk (MK Jaan) 3. Kristo Norvaiš (MK Aberg)


-85 kg 1. Keiro Raudkats (Dünamo) 2. Fred Martin Mägi (RJK Leola) 3. Andrei Zelenin (Rakvere SK) 3. Siim Raudsepp (Dünamo)


-100 kg 1. Artur Vititin (MK Hammerlock) 2. Janari Kuusemets (MK Juhan) 3. Hendri Kalme (Korrus 3) 3. Joan Taaniel Ševtsov (SK Tapa)


Meeskondlikult:


1. Kristjan Palusalu Spordikool


2. Tapa Spordiklubi


3. Maadlusklubi "Nelson"


Eesti meistrivõistlused naistemaadluses kadettidele


-40 kg 1. Polina Sahno (SK Tapa) 2. Kristina Rõnkevitš (SK Tapa) 3 .Triinuly Veimann (MK Juhan)


-46 kg 1. Hele Tamm (SK Martna) 2. Ilona Rumjantseva (Palusalu) 3.Anne-Liis Luigand (RAMM)


-52 kg 1. Ksenia Skiller (Kuldkaru) 2. Laura Põder (Valga SK) 3. Janet Lember (Korrus 3)


-60 kg 1. Ekaterina Semjonova (SK Tapa) 2. Jelizaveta Komkova (Kuldkaru) 3. Heleri Mets (JMM) 3. Ceitlin Cy Adamson (Kotkas)


-70 kg 1. Anette Traks (TÜ ASK) 2. Greeta Staal (SK Tapa) 3. Jane Kaurov (MK Tulevik) 3 .Maria-Liisa Remets (Peipsiäärsed)

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?