Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Maadlus Epp Mäe Rootsis viies

Epp Mäe Rootsis viies

Foto: Maadlusliit.ee Maria KilkRootsis, "Klippan Ladys Open", naistemaadluse turniiril võistles Epp Mäe FILA poolt kehtestatud uues kaalukategoorias kuni 75 kg. Varem pidi ta kehakaalu reguleerides osalema kuni 72 kg kaalus, sest raskemad kaalukategooriad naistemaadluses puudusid. Isa Riho Mäe: "Nüüd saame ka jõutreeninguid teha, pole hirmu, et kaal liialt suureks läheb".

Rootsi traditsioonidega turniir kuulub maailmas mainekaimate hulka. Epp sai avaringides kaks võitu - alistades esmalt Azerbaijani esindaja S. Alijeva ja kuulsa sportlasnimega ungarlanna Z. Nèmethi. 22 riigi ja 155 osaleja valikust sai ta poolfinaalis vastaseks MMil hõbedagi võitnud venelanna J. Bukina. Viimane on maailma reitingutabelis momendil 4. ja kuigi meie esimaadlejanna üritas südilt vastasest rohkem punkte saada, oli punktiseis seekord siiski 8:4 venelanna kasuks. Ei läinud paremini ka 2012.a. maailmameistril A. Grayl (USA) eelviimases kohtumises. Lõpuks pidid nad Epuga omavahel selgitama pronksmedalivõitja, kogenum ameeriklanna oli seekord parem ja Epule seega igati tubli 5. koht.

Kõrges konkurentsis osales meilt ka Anastassia Krasnova (-55 kg), kes avaringis alistus punktidega soomlannale, Tiina Vinionpääle.


Vahendas: SK Englas http://skenglas.weebly.com/

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?