Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Avaleht Maadlus Toimub vabamaadluse turniir Alutaguse Mõmmi 2014

Toimub vabamaadluse turniir Alutaguse Mõmmi 2014

Normal 0 21 false false false ET X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Normaaltabel; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman","serif";}

Aprilli viimasel laupäeval toimub Kohtla-Järvel järjekordne rahvusvahelinevabamaadluse turniir poiste seas – Alutaguse Mõmmi 2014.

Antud turniir on oma tasemelt teisel kohal ürituste seas, mis toimuvad Kohtla-Järve mattidel igaaastaselt ja toovad  populaarsust nii klubile kui ka Kohtla-Järve linnale ka kaugele väljapoole Eestit.

KULDKARU juhatus püüab teha iga järgneva ürituse veel huvitavamaks ja meeldejäävamaks kui seda oli eelmine, et viia korraldatavad rahvusvahelised võistlused maailma tasemele.

Sellel aastal oma osalust kinnitasid sportlased Lätist, Leedust, Iisraelist, Kreekast, Valgevenest, Venemaalt ja loomulikult suurearvuline meeskond noori sportlasi meie riigist.

Kaasaelajate ja fännide jaoks on toimuvad turniirid juba ammu omandanud mitte lihtsalt sportliku ürituse, vaid piduliku päeva staatuse, millest igal aastal võtavad osa kõik, keda ei jäta külmaks spordi areng meie maakonnas.

On meeldiv tõdeda, et abiliste arv igal aastal kasvab.

Kutsume kõiki võistlust vaatama ning loomulikult ka meie riigi noortele sportlatele kaasa elama laupäeval 26. aprillil Ahtme spordihalli Kohtla-Järvel.

Aeg: 26.04.14 algus kell 11.30

Turniiri toimumise koht:Eesti, Kohtla-Järve, Maleva 17а, Ahtme spordihall

Sissepääs tasuta!

 

MK Kuldkaru

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?