Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Avaleht Maadlus Eesti Maadlusliit tunnustas 2014. aasta parimaid

Eesti Maadlusliit tunnustas 2014. aasta parimaid

Foto:maadlusliit.ee Maria KilkTallinnas, Oru Hotellis toimus Eesti Maadlusliidu parimate sportlaste ja treenerite tunnustamine. Parimatele sportlastele jagati tiitleid kolmes vanuseklassis nii vabamaadluses, kreeka-rooma maadluses kui ka  naistemaadluses.

Parima kreeka-rooma maadleja tiitli pälvis täiskasvanute arvestuses tänavune MM-i pronks, 2006. ja 2013.a.maailmameister  Heiki Nabi.

Parima kreeka-rooma maadluse täiskasvanute treeneri tiitli pälvisid sel aastal kaks Heiki Nabi treenerit: maadlustreener Henn Põlluste ja üldfüüsilise treener Aleksander Jairus.

Vabamaadluses oli sellel aastal parim Aleksei Baskakov ja tema treener Aleksei Hapov.

Juunioride arvestuses tunnistati parimateks kreeka-rooma maadluses Raido Liitmäe ja vabamaadluses Sten Orav ning nende treenerid Olev Nisumaa ja Rain Aleksandrov.

Kadettide arvestuses tunnistati parimaks kreeka-rooma maadlejaks kadettide MM 5. koht Denis Bolunov ja vabamaadluses Marek Kütt. Sama võistlusklassi parimaks kreeka-rooma maadluse treeneriks tunnistati Raivo Kiilström ja vabamaadluse treeneriks Arved Külanurm.

Parimaks naismaadlejaks täiskavanute arvestuses tunnistati MM 5. koht ja üliõpilaste MM-i 2.koht  Epp Mäe. Tema treenerid Ahto Raska ja Aleksei Hapov tunnistati parimateks naistemaadluse treeneriteks.

Parimaks naistemaadluse juunioriks tunnistati juunioride EM 5. koht Anastassia Krasnova ja samas kategoorias parimaks treeneriks Andrei Jevsejev.

Parimaks kadetiks naistemaadluses tunnistati Ksenia Skiller ja treeneriks Jevgeni Tarassov.

Parimaks rannamaadlejaks tunnistati rannamaadluse maailmameister Epp Mäe.

Veteranide arvestuses oli sellel aastal parim veteranide MM-i 2 ja 3. koht Tiit Tartlan.

Klubide arvestuses oli sellel aastal parim kreeka-rooma maadluse klubi Märjamaa MK  Juhan ja parimaks vabamaadluse klubiks Viljandi MK Tulevik. Parimaks naistemaadlusklubiks tunnistati Tapa SK.

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?