Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Maadlus VIDEO: Eestlased püsisid Tallinn Openi avapäeval tugevas konkurentsis (VIDEO)

VIDEO: Eestlased püsisid Tallinn Openi avapäeval tugevas konkurentsis (VIDEO)

Euroopa suurima noorte maadlusvõistluse Tallinn Open 2015 avapäeval, 28. märtsil kogusid Kreeka-Rooma maadluses riikide arvestuses kõige rohkem esikohti Venemaa noormaadlejad – kümme kuldmedalit.  Eestlased püsisid kuue esikoha võiduga tugevas konkurentsis.

Võistlused jätkuvad Saku Suurhallis täna naiste- ja vabamaadluses algusega kell 10.00.

Eesti noortekoondise peatreener Ivar Kotkas on järelkasvu tulemustega rahul, kuna konkurents on rahvusvahelisel tasandil tihe ja see turniir on kindlasti nii kadettidele kui juunioritele hea proovikivi lähenevateks Eesti meistrivõistlusteks.

Võistlused avanud kultuuriminister Urve Tiiduse sõnul on käesoleva võistluse põhjal näha, et maadlus kui spordiala Eestis toimib ja selle populaarsus aina kasvab.

Taust tumedaks

Tulemustega saab tutvuda siin: http://www.liga-db.de/Turniere/VT/EE/2014/EE/150329_Tallinn/indexENG.htm

Pühapäeval selgitatakse välja parimad vaba- ja naistemaadluses. Võistlus algab kell 10.00 ja finaalid toimuvad orienteeruvalt kell 15.00.

Tallinn Open 2015 turniiril võistleb medalite nimel naiste-, vaba- ja Kreeka-Rooma maadluses kokku ligi 1600 noort maadlejat 17 eri riigist. Võistlustel osalevad kuue- kuni 20-aastased noored maadlejad üle kogu maailma.

Tallinn Open maadlusvõistlus kuulub võistlustesarja European Youth Wrestling Series ning seda korraldatakse juba 27. korda Eesti kuulsaima maadleja ja olümpiavõitja Kristjan Palusalu mälestuseks.

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?