Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Maadlus Maadluse 2015. aasta maailmameistrivõistlustel Las Vegases oli rekordarv vaatajaid

Maadluse 2015. aasta maailmameistrivõistlustel Las Vegases oli rekordarv vaatajaid

maadlusAmetlikud vaatajanumbrid on saabunud ja sel kuul lõppenud maailmameistrivõistlused on enimvaadatud spordiüritus maadluse ajaloos, kui välja arvata Olümpiamängud.

Võistluse käigus külastas 3 miljonit inimest United World Wrestling netilehekülge ja klikkide arv oli üle 16 miljoni kuue päeva jooksul. Lehekülje keskmine vaatamiste kord (2,8 miljonit vaatamist päevas) oli suurem kui lehekülje külastusi kokku 2013 ja 2014 aasta jooksul.

16. riigi telekanalid edastasid pilti MM-lt, jõudes seeläbi üle 1 miljardi televaatajani üle maailma.

Maailmameistrivõistlustel- Orleansi Arenal Las Vegases oli esindatud üle 800 maadleja 99 riigist. Meistrivõistlused, mis olid esimeseks kvalifikatsioonivõistluseks 2016. aastal Rio de Janeiros toimuvatele Olümpiamängudele, olid korraldatud USA maadlusliidu poolt, kes viimati korralas MMi 2003. aastal  Kokku kvalifitseerus Olümpiaks 108 sportlast, kes esindasid 37 eri riiki viielt kontinendilt.

Seekordsed maailmameistrivõistlused maadluses olid ka suure kohapealse vaatajamenuga, teenindes USA Maadlusliidule rekordilise 1,1 miljonit dollarit piletimüügitulu.

Infot Olümpiamängudele kvalifitseerunute kohta leiad - www.UnitedWorldWrestling.org

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?