Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Maadlus Laupäeval toimuvad Viljandis maadluse Eesti meistrivõistlused 2016

Laupäeval toimuvad Viljandis maadluse Eesti meistrivõistlused 2016

Eeloleval laupäeval, 20. veebruaril, toimuvad Viljandi Spordikeskuses Eesti meistrivõistlused maadluses. Meistrid selgitatakse naiste-, vaba- ja kreeka-rooma maadluses.

Kuna käimas on OM-i aasta, siis Eesti maadlustippude ettevalmistus on erinev tavaolukorrast, mis tingib ka nende eemale jäämise Eesti meistrivõistlustest. Naistemaadluse liidrid, Rio OM-ile juba kvalifitseerunud Eesti 2015. aasta parim naissportlane Epp Mäe ja Anastassia Krasnova, viibivad tugevatasemelisel kontrollturniiril Rootsis. Kreeka-rooma maadluse tipud, kahekordne maailmameister Heiki Nabi ja Ardo Arusaar on Kuubal treeninglaagris, et olla parimas vormis aprillis toimuvatel OM-i kvalifikatsiooniturniiridel.

Viljandis on kodupublikul võimalus näha teisi meie parimaid, samuti OM-i kvalifikatsiooniturniirideks valmistuvaid sportlasi: vabamaadluses Aleksei Baskakovit ja Ragnar Kaasikut, kreeka-rooma maadluses Eerik Apsi ja Alo Toomi.

Samuti on kohal Eesti maadluse järelkasv parimate juunioride ja kadettide näol. Eesti meistrivõistlused maadluses on pealtvaatajatele tasuta.

Võistluste algus on 20. veebruaril kell 10:00 ning finaalide algus orienteeruvalt 17:00.

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?