• Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Maadlus Hans Uku Leitham saavutas Euroopa kadettide meistrivõistlustel pronksmedali

Hans Uku Leitham saavutas Euroopa kadettide meistrivõistlustel pronksmedali

Stockholmis toimunud Euroopa kadettide meistrivõistlustel maadluses oli Eesti sportlastest parim kreeka-rooma maadleja Hans Uku Leitham (-76 kg, Korrus3), kes saavutas suurepärase 3.-nda koha.

Eelringides saavutas Hans Uku võidud Norra, Poola ja Türgi maadlejate üle, ainult poolfinaalis alistus Venemaa esindajale ja pronksikohtumises suutis ülimalt tasavägises kohtumises võita punktidega 2:1 Valgevene sportlast.

Kreeka-rooma maadluses olid viimased medalid noorte või juuniorite tiitlivõistlustelt Eestisse tulnud 2008. aastal.

Naistemaadluses oli Eesti sportlastest parim koondise pesamuna, alles hiljuti 15-aastaseks saanud  Viktoria Vesso (-56 kg, EMÜ SK) 10.-nda kohaga ja vabamaadluses Kevin Aas (-85 kg, Viljandi MK Tulevik) 15.-nda kohaga.