RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Maadlus Maarja Plaser- Euroopa õpilaste hõbe

Maarja Plaser- Euroopa õpilaste hõbe

Serbias Belgradis esmakordselt toimuvatel Euroopa õpilaste meistrivõistlustel maadluses tegi ajalugu Maarja Plaser (Korrus3). Naistemaadluse kehakaalus 44 kg tuli Eesti tüdruk hõbemedalile!

1/8 finaalis seljatas Maarja Plaser Rumeenia, seejärel veerandfinaalis võitis ülekaalukalt 10:0 Poola ja poolfinaalis samuti ülekaalukalt 10:0 Türgi tüdruku. Vaid finaalis tuli tunnistada Valgevene tüdruku paremust, punktikaotus 0:6. Kokkuvõttes seega meie noorsportlasele igati tubli 2.koht. Maarja Plaser jõuab tagasi Eestisse esmaspäeval, 22.mail kell 23:50 lennuga LO8168 Münchenist.

Pühapäeval on võistlemas kreeka-rooma maadlejad, Eesti 4 klubist kokku 7 noorsportlast. Võistluste info ja livestream http://www.wrestling-serbia.org.rs/post161.php