Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Maadlus Heiki Nabi võitis Ungari GP

Heiki Nabi võitis Ungari GP

Györis toimunud UWW rankingu seeria turniiril Ungari GP osales kolm Eesti kreeka-rooma maadlejat. Kahekordsel maailmameistril ja Londoni OM-i hõbedal Heki Nabi`l (-130 kg, MK Juhan) õnnestus teha suurepärane kingitus Eesti Vabariigi sünnipäevaks - võita turniir!

Raskekaalus oli kokku 23 osalejat. Kvalifikatsiooniringis oli Heiki Nabi vaba, seejärel alistas ta 1/8 finaalis Alin Alexuc Ciurariu (Rumeenia) 3:1, veerandfinaalis Sabah Shariati (Azerbaidžaan, 2016 Rio OM-i 3.) 2:1 ja poolfinaalis Marko Kocsevic`i (Horvaatia) 3:0. Finaalis oli Heiki parem Valgevene esindajast Georgi Chugoshvili`st 2:0. Meistriklass meie maadlejalt!

Teistest Eesti sportlastest seljatas Denis Bolunov (-67 kg) kvalifikatsiooniringis Fredrik Holmquist Bjerrehuusi (Taani, 2018 MM-i 7. ja EM-i 5.koht!), seejärel 1/8 finaalis pidi ta aga tunnistama Mohammad Hossein Elyasi (Iraan) paremust, punktikaotus 0:4. Kokkuvõttes Denis`ile 10.koht 23 osavõtja hulgas.

Helary Mägisalu (-60 kg, Vändra Suure Karu Pojad) platseerus 21 osavõtja hulgas 17.-ndaks. Suurema, OM-i kehakaaluga harjuv Helary oli kvalifikatsiooniringis oli vaba, seejärel 1/8 finaalis aga kaotas ta punktidega 1:6 Dalton James Roberts`ile (USA).

 

https://unitedworldwrestling.org/event/hungarian-grand-prix-polyak-imre-memorial

 

Maadlusliit

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?