Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Maadlus Eesti maadlejad MM-il - ebaõnn või kurb reaalsus?

Eesti maadlejad MM-il - ebaõnn või kurb reaalsus?

Eesti maadlejatel ei ole praegu kestval MM-il läinud just kõige paremini. Kas tegemist on ebaõnnestunud ettevalmistuse või halva õnnega - saab teada arvatavasti kui mehed on koju tagasi jõudnud. Seniks aga tulemustest!

Kõige tugevama esitluse eestlastest tegi esmakordselt raskekaalus maadlev Heiki Nabi. Endine maailmameister Nabi võitis esimeses ringis meie põhjanaabrit Taisto Lalli't (0:2, 2:0, 1:0). Teises ringis jäi Nabi aga alla tšehh Marek Svec'ile, keda Nabi 2006. aastal meistriks tulles finaalis võitis. Kuna Svec kaotas järgmises ringis kolmekordsele maailmameistrile, Pekingi olümpiavõitjale Mijain Lopez Nunez'ile, ei saanud Nabi ka võimalust miinusringis jätkata. Maailmameistriks kroonitigi järjekordselt Nunez.

Richard Karelson (-96 kg), Erik Aps (-84 kg) ja Anar Zeinalov (-55 kg) olid esieses ringis loosi tahtel vabad. Teises ringis pidid aga kõik kolm maadlejad tunnistama vastaste paremust - Karelson kaotas ameeriklasele Justin Daniel Ruiz'ile, Aps usbekk Jakhongir Muminov'ile ning Zeinalov rumeenlasele Virgil Munteanu'le. Ükski kolmesti Eesti matimehest ei pääsenud ka miinusringi. Meistriteks nendes kaaludes tulid Amir Aziz Aliakbari Iraanist (-96 kg), Hristo Diyanov Marinov Bulgaariast (-84 kg) ning Hamid Mohammad Soryan Reihanpour Iraanist (-55 kg).

Ainsana on jäänud matile minna veel Eestit esindaval ainsal vabamaadlejal Elar Hani'l (-66 kg).

Mida arvad asjast sina?

Allikas: http://www.fila-wrestling.com/


 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?