Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Avaleht Maadlus 12. märtsil toimusid Põltsamaal Eesti juuniorite meistrivõistlused vabamaadluses ja naistemaadluses

12. märtsil toimusid Põltsamaal Eesti juuniorite meistrivõistlused vabamaadluses ja naistemaadluses

12 märtsil toimusid Põltsamaal Eesti juuniorite meistrivõistlused vabamaadluses ja naistemaadluses.

Tulemused:

50 kg           
1    Andrei Aleksejev        (Kuldkaru)
2    Sten Orav        (Tulevik)
3    Markos Merisalu        (MK Juhan)
3    Meelis Valge        (Lapiti)
5    Raigo Mees        (Tulevik)
5    Sander Saar        (Põltsamaa)
7    Georg Vislapu        (JMM)

55 kg           
1    Aleksei Baskakov        (Kuldkaru)
2    Ahti Pärnasalu        (Põltsamaa)
3    Cen Trossmann        (JMM)
3    Taaniel Piiskoppel        (SK Kadrina)
5    Ats Mitt        (EMÜ SK)
5    Keith Štšeglov        (EMÜ SK)
7    Riivo Välja        (Tulevik)

60 kg           
1    Raul Kaljula        (Tulevik)
2    Sander Orion        (Põltsamaa)
3    Gleb Belokurov        (Kuldkaru)
3    Danil Lapouhhov        (Buffen Do)
5    Kevin Kink        (Põltsamaa)
5    Ilja Malinovski        (Kuldkaru)
7    Taivo Kalvik        (JMM)

66 kg           
1    Kert Kaljula        (Tulevik)
2    Kristjan Toots        (EMÜ SK)
3    Kevin Rein        (Lapiti)
3    Renart Tiitus        (Kuldkaru)
5    Mauno Tanel Paesüld        (Rakvere)
5    Kalev Karp        (SK Kadrina)
7    Aavo Olgo        (Põltsamaa)
8    Even Baumann        (SK Kadrina)
9    Mart Tigas        (Lapiti)
10    Renee Sikk        (Lapiti)
11    Kaupo Kütt        (SK Kadrina)
12    Karro Kuusberg        (MK Juhan)
13    Nikita Lapouhhin        (Buffen Do)

74 kg           
1    Andre Kuldma        (Delta)
2    Siim Salomon        (Lapiti)
3    Marek Lainela        (MK Juhan)
3    Ardi Andruse        (Põltsamaa)
5    Kristen Oja        (Põltsamaa)
5    Tauri Pihlak        (Tulevik)
7    Marten Rohelpuu        (Tulevik)
8    Leimar Pärtmaa        (TKE)
9    Ander Vaher        (Põltsamaa)
10    Ramazan Vahrushev        (Altis)
11    Alo Greman        (Tulevik)
12    Andre Välimets        (Lehola)
13    Dmitri Savrinovich        (Tulevik)

84 kg           
1    Vahur Steinberg        (TÜ ASK)
2    Karlis Kaldma        (MK Juhan)
3    Raido Liitmäe        (MK Juhan)
3    Dmitri Zamorski        (Buffen Do)
5    Mart Kohv        (Põltsamaa)
5    Artur Dubov        (Buffen Do)
7    Maick Meibaum        (SK Kadrina)
8    Kristen Klaos        (Lapiti)
9    Rivo Nöör        (Tulevik)


96 kg           
1    Oliver Ainsalu        (Tulevik)
2    Elari Piksar        (SK Tapa)
3    Sander Kütt        (Põltsamaa)
3    Meelis Steinberg        (Vändra SKP)
5    Kaspar Kalp        (Aberg)
5    Joonas Andessalu        (MK Juhan)
7    Reimo Eskor        (Rakvere)
8    Rainer Lilleorg        (Tulevik)

120 kg           
1    Roman Sviridov        (SK Tapa)
2    Mihhail Goidov        (Buffen Do)
3    Jan Moises        (MK Juhan)
3    Artjom Kononenkov        (Altis)
5    Rasmus Kork        (Lapiti)
6    Rauno Tamm        (JMM)

Naisjuuiorid:           
48 kg           
1    Marina Neverova        (Altis)

55 kg           
1    Anastassia Krasnova        (KJSK)
2    Olesja Steptsenko        (Põltsamaa)
3    Liis Järvamägi        (V-Maarja)

63 kg           
1    Johanna Kikkas        (Põltsamaa)
2    Lisbeth Vinter        (SK Tapa)
3    Kairi Asu        (Tulevik)
4    Kadi Anne Küppar        (Audentese SK)

72 kg           
1    Epp Mäe        (Sakura)
2    Reelika Kaupmees        (KJSK)

 

Allikas: maadlusliit

Eesti juuniorite meistrivõistlused vabamaadluses ja naistemaadluses Põltsamaal 12.3.2011










50 kg








1 Andrei Aleksejev Kuldkaru





2 Sten Orav
Tulevik





3 Markos Merisalu MK Juhan




3 Meelis Valge Lapiti





5 Raigo Mees Tulevik





5 Sander Saar Põltsamaa




7 Georg Vislapu JMM















55 kg








1 Aleksei Baskakov Kuldkaru





2 Ahti Pärnasalu Põltsamaa




3 Cen Trossmann JMM





3 Taaniel Piiskoppel SK Kadrina




5 Ats Mitt
EMÜ SK





5 Keith Štšeglov EMÜ SK





7 Riivo Välja Tulevik















60 kg








1 Raul Kaljula Tulevik





2 Sander Orion Põltsamaa




3 Gleb Belokurov Kuldkaru





3 Danil Lapouhhov Buffen Do





5 Kevin Kink Põltsamaa




5 Ilja Malinovski Kuldkaru





7 Taivo Kalvik JMM















66 kg








1 Kert Kaljula Tulevik





2 Kristjan Toots EMÜ SK





3 Kevin Rein Lapiti





3 Renart Tiitus Kuldkaru





5 Mauno Tanel Paesüld Rakvere





5 Kalev Karp SK Kadrina




7 Aavo Olgo Põltsamaa




8 Even Baumann SK Kadrina




9 Mart Tigas Lapiti





10 Renee Sikk Lapiti





11 Kaupo Kütt SK Kadrina




12 Karro Kuusberg MK Juhan




13 Nikita Lapouhhin Buffen Do















74 kg








1 Andre Kuldma Delta





2 Siim Salomon Lapiti





3 Marek Lainela MK Juhan




3 Ardi Andruse Põltsamaa




5 Kristen Oja Põltsamaa




5 Tauri Pihlak Tulevik





7 Marten Rohelpuu Tulevik





8 Leimar Pärtmaa TKE





9 Ander Vaher Põltsamaa




10 Ramazan Vahrushev Altis





11 Alo Greman Tulevik





12 Andre Välimets Lehola





13 Dmitri Savrinovich Tulevik















84 kg








1 Vahur Steinberg TÜ ASK





2 Karlis Kaldma MK Juhan




3 Raido Liitmäe MK Juhan




3 Dmitri Zamorski Buffen Do





5 Mart Kohv Põltsamaa




5 Artur Dubov Buffen Do





7 Maick Meibaum SK Kadrina




8 Kristen Klaos Lapiti





9 Rivo Nöör
Tulevik





96 kg








1 Oliver Ainsalu Tulevik





2 Elari Piksar SK Tapa





3 Sander Kütt Põltsamaa




3 Meelis Steinberg Vändra SKP




5 Kaspar Kalp Aberg





5 Joonas Andessalu MK Juhan




7 Reimo Eskor Rakvere





8 Rainer Lilleorg Tulevik















120 kg








1 Roman Sviridov SK Tapa





2 Mihhail Goidov Buffen Do





3 Jan Moises MK Juhan




3 Artjom Kononenkov Altis





5 Rasmus Kork Lapiti





6 Rauno Tamm JMM















Naisjuuiorid:










48 kg








1 Marina Neverova Altis















55 kg








1 Anastassia Krasnova KJSK





2 Olesja Steptsenko Põltsamaa




3 Liis Järvamägi V-Maarja















63 kg








1 Johanna Kikkas Põltsamaa




2 Lisbeth Vinter SK Tapa





3 Kairi Asu
Tulevik





4 Kadi Anne Küppar Audentese SK














72 kg








1 Epp Mäe
Sakura





2 Reelika Kaupmees KJSK





 

Kuum kaup poes

UFC 147 RIO Venum
UFC 147 RIO Venum
(Püksid)

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?