Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Maadlus Selgusid juunioride kreeka-rooma maadluse meistrid

Selgusid juunioride kreeka-rooma maadluse meistrid

Möödunud nädalavahetusel peeti Tapa Spordihoones kreeka-rooma maadluse juunioride Eesti meistrivõistlused. Raskesport.ee toob Teieni tulemused.

-50 kg
1 Devid Leichner (SK Tapa)
2 Markos Merisalu (MK Juhan)
3 Edgar Peepmaa (SK Tapa)

-55 kg
1 Taaniel Piiskoppel (SK Kadrina)
2 Ivan Belikov (SK Tapa)
3 Ahti Pärnsalu (Põltsamaa SK)
3 Keith Štšeglov (EMÜ SK)
5 Raul Leichner (SK Tapa)
5 Tanel Aeg (SRJK)
7 Sander Saar (Põltsamaa SK)
8 Ats Mitt (EMÜ SK)

-60 kg
1 Dmitri Gorjuško (SK Tapa)
2 Risto Teesaar (MK Nelson)
3 Rainer Viilveer (SK Tapa)
3 Aleksis Kattai (SK Tapa)
5 Vassili Zutskov (Palusalu)
5 Karro Kuusberg (MK Juhan)
7 Andrei Romanov (Altis)
8 Artur Pinnonen (MK Nelson)
9 Aleksander Botšarov (Peipsiäärsed)
10 Kaivo Veinberg (MK Hammerlock)

-66 kg
1 Leimar Pärtmaa (Tartu K Englas)
2 Kalev Karp (SK Kadrina)
3 Mihkel Mägi (SRJK)
3 Kristjan Toots (EMÜ SK)
5 Daniel Lebedev (MK Aberg)
5 Fuad Nuraddinov (Altis)
7 Kristjan Arold (EMÜ SK)
8 Karl Robert Ruubel (MK Juhan)
9 Even Baumann (SK Kadrina)
10 Rauno Kuusemets (V.-Maarja)
11 Aimar Pikk (Tartumaa ML)
12 Kaupo Kütt (SK Kadrina)
13 Oleg Berget (MK Nelson)
14 Anatoli Larionov (V.-Maarja)
15 Ilja Postõka (Altis)
16 Margus Sammelsaar (SRJK)
17 Joosep Künnap (Tartumaa ML)
18 Sergei Makejev (V.-Maarja)
18 Mauno-Tanel Paesüld (Rakvere)
20 Artur Permin (Tartu K Englas)
21 Roman Sõstšikov (Peipsiäärsed)

-74 kg
1 Karlis Kaldma (MK Juhan)
2 Villu Kangur (SRJK)
3 Margus Lind (Kotkas)
3 Karel Koppel (MK Nelson)
5 Juri Zenin (MK Aberg)
5 Karli Kontkar (SRJK)
7 Jörgen Kivila (V.-Maarja)
8 Ander Vaher (Põltsamaa SK)
9 Rene-Aleksander Novikov (Palusalu)
10 Ardi Teder (SRJK)
11 Ardi Andruse (Põltsamaa)
12 Tarvi Rahuoja (MK Juhan)
13 Ramazan Vahrushev (Altis)

-84 kg
1 Erik Int (MK Nelson)
2 Kleron Kiirend (SRJK)
3 Jürgen Silling (Vändra SKP)
3 Vahur Steinberg (TÜ ASK)
5 Mihkel Rand (SRJK)
5 Maick Meibaum (SK Kadrina)
7 Gerrith Pungas (MK Aberg)
8 Meelis Steinberg (Vändra SKP)
9 Karlis Alps (Rakvere SK)
10 Raido Liitmäe (MK Juhan)
11 Allan Läll (V.-Maarja)
12 Mihkel Lappmaa (MK Aberg)

-96 kg
1 Elari Piksar (SK Tapa)
2 Jürgen Ots (SRJK)
3 Aljand Uusmees (Kotkas)
3 Pavel Vititin (MK Hammerlock)
5 Kristjan Kabanen (RAMM)
5 Sten Richard Oskar (MK Aberg)
7 Mihkel Laansalu (Tartumaa ML)
8 Jaan Kuusik (MK Juhan)
9 Mauno-Martin Blond (MK Hammerlock)
10 Joosep Padu (SK Martna)
11 Ragnar Loginov (MK Nelson)

-120 kg
1 Roman Sviridov (SK Tapa)
2 Kaspar Kald (MK Aberg)
3 Alari Romanov (MK Hammerlock)
3 Mark Svetlanov (Palusalu)
5 Marko Piir (MK Juhan)
6 Artjom Kononenkov (Altis)
 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?