Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Muud Võitlusalade suvelaager 2013 toob Pärnusse 120 spordihuvilist

Võitlusalade suvelaager 2013 toob Pärnusse 120 spordihuvilist

Homme, 28. juunil algab Pärnus taas võitlusspordialade suvelaager  - Suur Eesti MMA / BJJ suvelaager 2013. Laager on Eestis ainulaadne ning toob sel aastal kokku ligi 120 spordihuvilist, kelle põhialadeks on enamjaolt sportlik vabavõitlus (MMA) ja brasiilia jiu-jitsu (BJJ).

„Ühised treeninglaagrid on võitlusspordi oluline osa,“ kommenteerib eelseisvat üks laagri korraldajatest Ott Tõnissaar. „Kui harrastajatele annab see lisaks treenimisele hea sotsiaalse võimaluse teiste sarnaste huvidega inimestega koos aega veeta, siis sportlaste jaoks on see ainuvõimalik koht oma oskuste täiustamiseks, sest toob kokku piisavalt suure hulga erinevaid treeningpartnereid, mis ainult koduklubis treenides jääb tihtipeale vajaka,“ lisab Tõnissaar.

Lisaks harrastajatele valmistuvad sügishooajaks ka mõlema spordiala võistluskoondised – nimekamatest vabavõitlejatest on kohal Raju võitlejad Lauri Mägi (2 võitu, 0 kaotust), Dmitri Ivanov (4 võitu, 6 kaotust), Henri Hiiemäe (4 võitu, 2 kaotust) ja Ott Tõnissaar (7 võitu, 1 kaotus) ning maasvõitlejatest Baltic Open 2013 absoluutkaalu meister Mardo Männimägi ning sama võistluse oma kaalukategooria võitja Mairon Lepik.  Vabavõitluse võistkonna tegemistega on end võimalik täpsemalt kursis hoida Raskesport.ee vastavasisulises video- ja fotoblogis: http://raskesport.ee/foorum/viewtopic.php?f=6&t=7710

Vabavõitlejate ettevalmistuse eest hoolitseb laagris Tallinna spordiklubi 3D Treening peatreener Priit Mihkelson ning maasvõitlejate ettevalmistusele aitab kaasa oma ala Eesti parim – Martin Aedma. Harrastajatega tegelevad laagris Kristjan Enno ja Vallo Hannus (MMA püstivõitlus /poks), Kristjan Press (MMA püstivõitlus /maadlus), Priit Mihkelson (BJJ) ning mitmed abitreenerid.

9 päeva kestvas laagris on osalejaid kokku viiest riigist: Eestist, Soomest, Rootsist, Leedust ja Šotimaalt. Väliskülalisi on kokku 25. Treeningud peetakse Pärnu Spordihallis ning on huvilistele vaatamiseks avatud. Laagrit korraldavad Eesti Sportliku Vabavõitluse Liit, spordiklubi 3D Treening ja vabavõitluse edendamisega tegelev mittetulundusühing MMA Eesti.

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?