Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Muud Veefestivali Watergate raames toimub suur köieveo võistlus

Veefestivali Watergate raames toimub suur köieveo võistlus

Veefestival Watergate kutsub kõiki huvilisi osavõtma traditsioonilisest meremeeste mõõduvõtmisest  köieveost (Tug of War). Võistlus kannab nime Korrus3 Köievedu. Osaledes toetad maadlussaali Korrus3 ehitust ja samal päeval Vallikääru akvatooriumis toimuva paarissprindivõistluse Vallikääru Sprint korraldust.

 

1. Aeg ja koht

-  21.juuni 2014 Pärnu Vallikääru aas (Sadama ja Ringi tänava vaheline ala)

-  võistluskeskus ja sekretariaat Vallikääru aasal

-  registreerimine ja kaalumine kell 11.00-12.00

-  võistkondade loosimine alagruppidesse kell 11.45

-  võistluse algus kell 12.00

 

2. Osavõtt võistlusest

-  Võistlusele klassifitseerub 32 vee või spordiga seotud võistkonda. Osaleda võivad kõik köieveo huvilised sõltumata soost ja vanusest. Võistkonna suurus ei tohi tõmbe ajal ületada 8 sportlast ja 640 kilogrammi. Igal võistkonnal võib olla üks reservliige, kes tõmbe ajal on kapteni rollis.

 

3. Registreerimine

-  Eelregistreerimine avatakse 01.05.2014 ja lõpeb 19.06.2014

-  Registreerimine võistlusele kinnitatakse peale osavõtutasu laekumist Surfikoolitaja OÜ arveldusarvele EE741010220204231225. Selgitusse: Korrus3 Köievedu, võistkonna nimi.

-  Lisaks palume saata e-mailile See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. lisainfot võistkonna kohta: võistkonna nimi, kontaktisik (e-mail, telefon), võistlejate ja kapteni nimed (soovi korral), võistkonna seos vee või spordiga.

 

 

4. Osavõtutasu

-  01.05. – 31.05.2014 osavõtutasu 40 eurot

-  01.06. – 19.06.2014 osavõtutasu 50 eurot

-  21.06 osavõtutasu 60 eurot (võistlussekretariaat / sularaha)

-  Osavõtutasu on võistkonna kohta. Loobumisel osavõtutasu ei tagastata.

 

5. Võistlusformaat

-  Päevasel eelvõistlusel loositakse võistkonnad 4 alagruppi, kus igas 8 võistkonda. Kõigile võistkondadele on kokku garanteeritud vähemalt 7 tõmmet ehk 1 tõmme iga enda alagrupi võistkonnaga. Tõmbe maksimaalseks kestuseks on 3 minutit. Igast alagrupist pääseb edasi 2 paremat võistkonda, kes pääsevad õhtusele põhivõistlusele.

-  Õhtusele põhivõistlusele pääseb kokku 8 võistkonda ehk iga alagrupi 2 paremat. Põhivõistlus koosneb veerandfinaalist, poolfinaalist ja finaalist, kus tõmbe kaotajad langevad edasisest konkurentsist välja. Tõmbel ei ole ajalist piirangut. Iga tõmme lõpeb ühe võistkonna võidu ja teise võistkonna kaotusega.

6. Tingimused

-  Võistlus toimub muruväljakul. Võistlusel kasutatakse linasest köisi, mille läbimõõt on vähemalt 36 mm ja pikkus vähemalt 30 meetrit.

7. Korraldajad

-  Andri Soosaar 5154268 või See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. (Pärnu Surfikool)

-  Martin Plaser 53627351 või See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. (maadlusklubi „Korrus 3“)

 

8. Täiendav informatsioon

-  Rohkem infot: www.surfsport.ee (sündmus „Korrus3 Köievedu“)

-  Facebook üritus: Korrus3 Köievedu

-  Veefestival „Watergate“ programm: www.watergate.ee

Korraldajad jätavad endale õiguse teha muudatusi võistlusjuhendis

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?