Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Muud Täna õhtul ETV2-s: kas mitteolümpiaala on olümpiaalast vähem väärtuslik?

Täna õhtul ETV2-s: kas mitteolümpiaala on olümpiaalast vähem väärtuslik?

Rahvusringhäälingu spordisaade Suurmeistrid käsitleb mitteolümpiaalade populaarsust ja toimetulekut Eestis. Vaata: http://otse.err.ee/etv2/

Kuidas mitteolümpiaalad saavad harrastajate hulka suurendada? Kas mitteolümpiaaladel ja olümpiaaladel võidetud medaleid saab võrrelda? Kas oleks põhjendatud riigi sporditoetuse jagamist olümpiaalade ja mitteolümpiaalade vahel muuta? Nendele küsimustele otsib saatejuht Lembitu Kuuse koos saate "Suurmeistrid" stuudiokülaliste, Eesti karatekoondise peatreeneri Aleksander Zõkovi ja Eesti Orienteerumisliidu peasekretäri Paul Poopuuga vastust juba täna kell 21.40 ETV2-s.


Sõna saavad ka tantsuspordi, male, saalihoki, kulturismi ja fitnessi, sportliku vabavõitluse, sumo ja free-target laskmise esindajad.


Ajaloorubriigis heidetakse pilk meie kuulsamatele mitteolümpiaalade sportlastele eesotsas legendaarse malesuurmeistri Paul Keresega.


Televaatajad saavad stuudiovestluses osaleda sotsiaalmeedia vahendusel - esitada küsimusi ja avaldada arvamust ERR Spordi Facebooki lehel ning Twitteris, kasutades teemaviidet #suurmeistrid.

 

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?