Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Muud Eesti Võitlusspordi Ühendus kuulutas välja parimad sportlased

Eesti Võitlusspordi Ühendus kuulutas välja parimad sportlased

Eesti Võitlusspordi Ühenduse (EVSÜ) poolt kuulutati välja organisatsiooni 2010. aasta Eesti parimad võitlussportlased. Parim meessportlane on teist aastat järjest mullune Muay Thai ja kickpoksi maailmameister Kevin Renno. Parim naissportlane on samuti teist aastat järjest 2010. aasta Taekwon-do Euroopa meistrivõistluste hõbe Ilona Tsvetkova.

Sambo maailmameistrivõistluste teine koht Natalja Rak sai parima naisjuuniori tiitli ja parim meesjuunior 2010. aastal on absoluutne Eesti meister Sport-Chanbaras Andzhei Gedzo.

Eesti Võitlusspordi Ühendus  on võitlussporti ja võitluskunstide harrastajaid ühendavate alaliitude esindusorganisatsioon. EVSÜ eesmärgiks on võitlusspordi ja võitluskunstide arendamine tipp-, võistlus- ja rahvaspordi tasemel, samuti tervislike ja sportlike eluviiside propageerimine. EVSÜ liikmed on Sambo Liit, Muay Thai Liit, Sport Chanbara Liit, Real Aikido Liit, Aikido Aikikai, Wu shu Föderatsioon, Krav Maga, Mõõgavõitlus, Taekwon-do Liit, Kudo Liit ja Karate Kyokushinkai Liit.

Allikas: delfi.ee

 


 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?