Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Muud Nädalavahetus raskejõustikus

Nädalavahetus raskejõustikus

Vitali KlitškoSellel nädalavahetusel on raskejõustikuhuvilistel võimalik jälgida väga erinevaid võistlusi. Eestis toimuvad meistrivõistlused jõutõstmises. Maailmaspordis toimub mitu põnevat matši. Poksiringis kohtub Vitali Klitško seni võitmatu Kuuba poksijaga ja näha saab veel paari tiitlimatši. UFCs selgub poolraskekaalu meistrivöö saatus.

32. Eesti meistrivõistlused jõutõstmises toimuvad sellel laupäeval ja pühapäeval spordiklubis Sparta (Pärnu mnt 139, Tallinn). Võistlused algavad mõlemal päeval kell 11:00.

Saksamaal kohtuval omavahel WBC üliraskekaalu tiitlimatšis Kuuba poksija Odlanier Solis ja valitsev meister Vitali Klitško. Solise näol on vähemalt paberil tegu Klitškole väärilise vastasega. Solis on: olümpiavõitja, amatööride kolmekordna maailmameister ja siiani profipoksis võitmatu. Lisaks toimub veel kaks olulisemat tiitlimatši. Lucian Bute ja Brian Magee poksivad IBFi superkeskkaalu tiitlile ning Roman Gonzalez ja Manuel Vargas selgitavad WBA helveskaalu tiitli saatuse.

Sportliku vabavõitluse suurim sündmus tulevalt nädalavahetuselt on Mauricio "Shogun" Rua ja Jon "Bones" Jonesi vahel peetav poolraskekaalu tiitlimatš. Täpsemalt sellest üritusest: http://raskesport.ee/sportlik-vabavoitlus/618-ufc-poolraskekaalu-tiitli-saatus-otsustatakse-laupaeval-video

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?