Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Poks Moisar ja Semjonov võistlevad laupäeval profitiitlile

Moisar ja Semjonov võistlevad laupäeval profitiitlile

Laupäeval toimuval Kloogaranna Festivalil peavad BBU keskkaalu meistrivööle matši Mirkko Moisar ja Pavel Semjonov.

Pressikonverentsil võttis sõna lisaks võistlejatele ka BBU esindaja Alexander Karavajev, kes tutvustas föderatsiooni, juhatas sisse matši ja tutvustas reegleid. Karavajev iseloomustas eelseisvat matši, kui meie lähiregiooni olulisimat profipoksi suursündmust, mis saab kindlasti olema väga põnev ja vaatemänguline. Võistlejate endi iseloomustamiseks sõnas Karavajev järgmist:” Mirkkol on küll vähe kogemusi profipoksis, kuid tal on suur võitleja hing. Pavel seevastu omab juba pikaajalist profipoksikogemust ning kindlasti tuleb sellest väga põnev heitlus, mida soovitan kõigil oma silmaga vaatama tulla.”

Sõna võttis ka Mirkko Moisar, kes on ühtlasi matši korraldaja, koostöös EST Promotionsiga, ja Moisar Promotions esindaja:”Mul on suur au ja väga hea meel korraldada sellisel tasemel matši ning arendada Eesti profipoksi. Eriti head meelt teeb mulle asjaolu, et Baltikumist leidub sportlasi, kes on valmis mulle vastu astuma.” Semjonov oli napisõnalisem ja konkreetsem, väites, et on kõvasti võistlusteks treeninud, ta on selleks igati valmis ning lubas anda Moisarile tugeva lahingu.

8-raundiline kohtumine, kus iga raundi pikkuseks 3 minutit, peetakse maha BBU ja EBU reeglite järgi, mida esindab Eesti Profipoksi Föderatsioon. Võistluste referee on Jüri Tamm ning kohtunikeks Aleksandr Makushin, Sergei Tulski ja Artur Bõstreika, kes on kõik maailma ühe suurima poksiorganisatsiooni WBC poolt litsentseeritud. BBU poolne matši supervisor on Alexander Karavajev.

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?