Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Poks Povetkin on uus WBA superraskekaalu meister (VIDEO)

Povetkin on uus WBA superraskekaalu meister (VIDEO)

Möödunud nätalavahetusel poksisis omavahel vakantse WBA superraskekaalu tiitli peale venelane Aleksandr Povetkin ja usbekk Ruslan Tšagajev. Meistrivöö uue omaniku selgitamiseks kulus matši täisaeg ehk 12 raundi.

Matši võitjaks kuulutati kohtunike ühehäälse otsusega Aleksandr Povetkin. Amatöörpoksijana alustanud Povetkin võitis amatöörina kõik säravamad tiitlid - 2004 olümpiakuld Ateenast, maailmameistritiitel ja kaks esikohta Euroopa meistrivõistlustelt. Ka profina on mehel väga hästi läinud ja siiani pole kaotada tulnud (22 matši, 22 võitu ja 15 nokauti).

Tšagajevile oli see karjääri teine kaotus. Varasemalt on korra tulnud alla vanduda Vladimir Klitškole. Tšagajev on kokku pidanud 29 profimatši.

Taust tumedaks

Samal üritusel poksis ka meie põhjanaabrite poksiuhkus Robert Helenius. Seni võitmatu Soome raskekaallane lisas oma kontole veel ühe võidu kui tehnilise nokaudiga alistus Sergei Ljahovitš. Valgevenest pärit Ljahovitš on endine WBO superraskekaalu meister ja amatöörina on tema kontol maailmameistrivõistluste pronks.

Taust tumedaks

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?