Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Poks Eesti poksijad sõidavad maailmameistrivõistustele

Eesti poksijad sõidavad maailmameistrivõistustele

Esimesed poksi olümpiapiletid jagatakse välja Bakuus 26.septembrist 8.oktoobrini toimuvatel maailmameistrivõistlustel. Eesti poksijatest astuvad Bakuu maailmameistrivõistlustel ringi -75 kg Kaupo Arro, -81 kg Ainar Karlson ja -91 kg Rain Karlson. Võistkonna treener on Ervin Kade.

Maailmameistrivõistlusteks treenerite Aleksandr Jegorovi ja Ervin Kade juhtimisel kulgenud poksijate ettevalmistus on sujunud vigastusteta ning tõusva vormiga. Poksijad on pidanud treeninglaagrites tugevad sparringud Euroopa paremikku kuuluvate Ukraina, Valgevene, Leedu, Itaalia ning Iiri koondise poksijatega. Läinud nädalalõpul Tallinnas toimunud võistluseelsetel kontrollsparringutel soomlastega näitasid meie nahkkindamehed head tehnilis-taktikalise ettevalmistuse taset ning lõid löögijõu testimisel ekraanile uued isiklikud rekordid.

Olümpiakoha võitmiseks peab poksija saavutama Bakuus koha kümne parema seas. Koondise treenerite hinnangul on see meie poksijate praegust ettevalmistuse taset arvestades jõukohane ülesanne. Palju sõltub ka loosist. Loosimise tulemused ning meie poksijate täpsem võistlusprogramm selgub pühapäevasel loosimisel.

 

Allikas: Eesti Poksiliit

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?