Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Avaleht Sportlik vabavõitlus Cage 20: eestlased täna võitu maitsta ei saanud (TÄIENDATUD)

Cage 20: eestlased täna võitu maitsta ei saanud (TÄIENDATUD)

Pilt: kulmassa.fiHetkel on käimas Oulus järjekordne MMA üritus the Cage. Tegemist on sarja kahekümnenda üritusega ja võistlustules on ka kolm Eesti sportlast

Esimesena oli eestlastest puuris Helin Paara (-65kg kokkuleppekaal). Helini vastaseks oli Eeva Siiskonen. Matš kestis kaks raundi ja lõppes läbi kohtunike otsuse Siiskoneni võiduga. Kui esimene raund oli tasavägine, siis teise raundi teises pooles suutis Eeva Siiskonen enda paremuse maksma panna.

Teisena astus puuri Henri Hiiemäe, kellel oli vastaseks tugev maasvõitleja ja Demian Maia andekas õpilane Rafael Domingos. Peale esimese raundi alguse üksteise mõõtmist löökidega, sai Domingos jõulise rünnakuga matši maha, möödus Hiiemäe jalgadest ja lõpetas matši seljast kägistusega.

Lauri Ülenurm alustas oma matši korraliku poksiga, peale mida surus vastane Toni Tauru ennast klintši ja ründas põlvedega. Tauru hakkas ründama mahaviimist. Esimese rünnaku Ülenurm tõrjus, kuid edasi läks matš ikkagi maha ja Toni Tauru lõpetas matši samuti seljast kägistusega.

Aruta teemat foorumis: http://raskesport.ee/foorum/viewtopic.php?f=6&t=7413

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?