Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus Toimus üheksas 3D Liiga

Toimus üheksas 3D Liiga

Tallinnas Sisekaitseakademia poksisaalis võistlesid laupäeval Eesti sportlikud vabavõitlejad kui peeti 3D Liiga 9. Osales rohkem kui 20 sportlast ja kokku peeti 12 matši.

Tulemused:
1. Kergekaal -70,3 kg (D-klass): Alar Hutrov (Võimla) vs Pavel Novikov (SK Dvigatel)
VÕITJA: Alar Hutrov (Võimla) Alistusega (Kolmnurkkägistus kätega) I raundis (1:39)

2. Kukk-kaal -61,2 kg (D-klass): Oskar Vaher (Võimla) vs Jan Erik Ehrenberg (Võimla)
VIIK

3. Keskkaal -83,9 kg (C-klass): Keith Maiste (MMAces) vs Venjamin Brusnitsõn (SK Dvigatel)
VÕITJA: Keith Maiste (MMAces) kohtunike otsusega (ühehäälne)

4. Sulgkaal -65,8 kg (C-klass): Sten Saaremäe (Võimla) vs Nikita Vrona (SK Dvigatel)
VÕITJA: Sten Saaremäe (Võimla) kohtunike otsusega (enamuse)

5. Keskkaal -83,9 kg (C-klass): Rait Raidla (MMAces) vs Henry Rebane
VÕITJA: Rait Raidla (MMAces) KO (rusikalöök pähe) III raundis (2:04)

6.Kergekeskkaal -77,1 kg (D-klass): Alar Lodi (Võimla) vs Freddy-Alder Saunanen (3D Treening)
VÕITJA: Freddy-Alder Saunanen (3D Treening) alistusega (tagantkägistus) I raundis (0:41)

7. Kergekeskkaal -77,1 kg (C-klass): Aivar Voronov (Võimla) vs Aleksander Ottokar (3D Treening/Leegion)
VÕITJA: Aleksander Ottokar (3D Treening/Leegion) alistusega (tagantkägistus) II raundis (2:59)

8. Kergekeskkaal -77,1 kg (C-klass): Silver Lankus (MMAces) vs Kristen Teder (3D Treening)
VÕITJA: Silver Lankus (MMAces) kohtunike otsusega (ühehäälne)

9. Kergkeskkaal -77,1 kg (D-klass): Aleks Janov (SK Klan) vs Fred Joa (Saue Taipoksiklubi)
VÕITJA: Aleks Janov (SK Klan) alistusega (käelukk)

10. Keskkaal -83,9 kg (C-klass): Aleksei Larjuškin (SK Dvigatel) vs Silver Naarits (MMAces)
VÕITJA: Silver Naarits (MMAces) KO (jalalöök pähe) III raundis 2:50

11. Poolraskekaal -93,0 kg (C-klass): Andrus Joa vs Daniil Kukota (SK Dvigatel)
VÕITJA: Andrus Joa kohtunike otsusega (ühehäälne)

12. Kergkaal -70,3 (D-klass): Allan Nipper (3D Treening) vs Alar Hutrov (Võimla)
VÕITJA: Alar Hutrov (Võimla) alistusega (tagantkägistus) II raund 0:56

PARIMA LAHINGU tunnustusega auhinnakarikad said C-klassis meelelahutusliku matši teinud Sten Saaremäe (Võimla) vs Nikita Vrona (SK Dvigatel)

PARIMA LÕPETUSE tunnustusega auhinnakarika sai kahe alistusega Alar Hutrov (Võimla)

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?