Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus UFC 156: Edgar läheb sulgkaalu meistrivööd püüdma

UFC 156: Edgar läheb sulgkaalu meistrivööd püüdma

Laupäeval toimub Las Vegases sportliku vabavõitluse üritus UFC 156, kus põnevaid matše on ritta pandud igale maitsele.

Peamatšiks on sulgkaalu tiitlimatš, kus omavahel on võistlustules valitsev meister Jose Aldo ja kaalu värskelt sisenenud Frankie Edgar. Reeglina ei lasta ühtegi uut tulijat otse kaalu tiitlimatši ja reeglina ei peeta kedagi Aldo vastu favoriidiks. Aga seni ei ole kaalu vahetajaks ja Jose Aldo vastaseks olnud endine kergekaalu meister Frankie Edgar.

Frankie Edgar on mees, kes on kaotanud elus kolm matši ja keda keegi pole teda eales suutnud alistada ega nokauteerida. Fännide ootused on tiitlimatši eel suured. Samal ajal ei maksa unustada, et tiitlit on kaitsmas Jose Aldo. Aldo on suutnud tiitlit kaitsta juba viis korda (WEC ja UFC kokku) ja keegi ei ole seni tõsisemat ohtu meistrivööle kujutanud. Oodata on tõelist põnevuskohtumist.

See aga pole õhtu ainus elevust põhjustav matš. UFC puuris on tagasi vahepeal steroidide kasutamise tõttu eemal olnud Alistair Overeem. Vastaseks seekord tehniline ja kogult Overeemile mitte alla jääv Antonio Silva. Poolraskekaalus kohtuvad Rashad Evans ja  Antonio Rogerio Nogueira ning kergekeskkaalu ukse pauguga lahti löönud maasvõitlusvõlur Demian Maia kohtub kaalu raudvara Jon Fitchiga.

Vaata kogu ürituse võitluskaarti: http://www.sherdog.com/events/UFC-156-Aldo-vs-Edgar-26099

Aruta teemat foorumis: http://raskesport.ee/foorum/viewtopic.php?f=9&t=7429

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?