Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus Toimus kümnes 3D Liiga

Toimus kümnes 3D Liiga

Eile toimus Sisekaitseakadeemia poksisaalis järjekorras kümnes sportliku vabavõitluse võistlussarja 3D Liiga üritus. Kohal oli rekordiline arv sportlasi ja kokku peeti 14 matši, mis on liiga ajaloo suurim arv.

Tulemused:
1. Kergekaal -70,3 kg (C-klass): Alar Hutrov (Võimla) vs Nikita Vrona (SK Dvigatel)
VÕITJA: Nikita Vrona (SK Dvigatel) kohtunike otsusega (ühehäälne)

2. Kergekaal -70,3 kg (C-klass): Sten Saaremäe (Võimla) vs Rufet Kerimov (SK Iman)
VÕITJA: Sten Saaremäe (Võimla) kohtunike otsusega (ühehäälne)

3. Keskkaal -83,9 kg (C-klassi turniir, poolfinaal): Daniel Laanpere (Fight Club Pankration) vs Timo Kallaste (Võimla)
VÕITJA: Daniel Laanpere (Fight Club Pankration) alistusega (tagantkägistus) I raundis (0:42)

4. Keskkaal -83,9 kg (C-klassi turniir, poolfinaal): Ronald Sookael (3D Treening) vs Arto Haponen (Võimla)
VÕITJA: Arto Haponen (Võimla) kohtunike otsusega (ühehäälne)

5. Poolraskekaal -93,0 kg (C-klassi turniir, poolfinaal): Madis Rudnitski (Fight Club Pankration) vs Ranno Laur (Võimla)
VÕITJA: Ranno Laur (Võimla) alistusega (ezekielkägistus) I raundis (2:11)

6. Poolraskekaal -93,0 kg (C-klassi turniir, poolfinaal): Raigo Pank (Fight Club Pankration) vs Venjamin Brusnitsõn (SK Dvigatel)
VÕITJA: Venjamin Brusnitsõn (SK Dvigatel) alistusega (tagantkägistus) II raundis (0:49)

7. Kergekeskkaal -77,1 kg (C-klass): Freddy-Alder Saunanen (3D Treening) vs Richard Lättemägi (3D Treening)
VÕITJA: Freddy-Alder Saunanen (3D Treening) kohtunike otsusega (ühehäälne)

8. Kergekaal -70,3 kg (C-klass): Fuad Nuraddinov (SK TOKON) vs Allan Tobi (Võimla)
VÕITJA: Fuad Nuraddinov (SK TOKON) kohtunike otsusega (ühehäälne)

9. Kergekaal -70,3 kg (C-klass): Rauf Mamedov (SK TOKON) vs Natig Ispanov (SK Iman)
VÕITJA: Natig Ispanov (SK Iman) alistusega (käelukk) III raundis (2:39)

10. Kergekeskkaal -77,1 kg (C-klass): Pavel Novikov (SK Dvigatel) vs Martin Orgussaar (Võimla)
VÕITJA: Martin Orgussaar (Võimla) alistusega (kolmnurkkägistus kätega) I raundis (2:14)

11. Raskekaal -120,2 kg (C-klass): Vallo Kappak (MMAces) vs Ott Ollino (3D Treening)
VÕITJA: Ott Ollino (3D Treening) kohtunike otsusega (ühehäälne)

12. Poolraskekaal -93,0 kg (C-klassi turniir, finaal): Ranno Laur (Võimla) vs Venjamin Brusnitsõn (SK Dvigatel)
VÕITJA: Ranno Laur (Võimla) alistusega (tagantkägistus) I raundis (1:06)

13. Keskkaal -83,9 kg (C-klassi turniir, finaal): Daniel Laanpere (Fight Club Pankration) vs Ronald Sookael (3D Treening)
VÕITJA: Ronald Sookael (3D Treening) KO (kätelöögid pähe) II raundis (2:36)

14. Kergkeskkaal -77,1 kg Martin Saar (3D Treening) vs Margo Kuiv
VÕITJA: Martin Saar (3D Treening) kohtunike otsusega (ühehäälne)


PARIMA LAHINGU tunnustusega auhinnakarikad said C-klassis meelelahutusliku matši teinud Sten Saaremäe (Võimla) ja Rudet Kerimov (SK Iman).

PARIMA LÕPETUSE tunnustusega auhinnakarika sai kahe alistuse eest Ranno Laur (Võimla).

Esimese 3D Liiga klipp:
Taust tumedaks

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?