Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus Kelvin Gastelum on Ultimate Fighter 17 võitja

Kelvin Gastelum on Ultimate Fighter 17 võitja

Täna öösel peeti USAs Las Vegases MMA-liiga UFC saatesarja The Ultimate Fighter finaalüritus. Tegemist oli USA spordiseriaali seitsmeteistkümnenda hooajaga, kus omavahel võistlesid keskkaallased ja treeneriteks olid poolraskekaalu tšempion Jon Jones ja saates tugevaid liidri-omadusi näidanud Chael Sonnen.

Hooaeja sportlik tase oli kõrgem kui mitmel eelmisel ja finaali võitlesid ennast välja Kelvin Gastelum ja Uriah Hall. Gastelumi ei pidanud kumbki treener saate alguses üheks parimate hulgast. Ometi suutis ta korraliku maadluse ja tabavate löökide toel finaali jõuda ning näidata tugevat potentsiaali UFCs läbi löömiseks. Hall oli saates sportlane, kes esimeses matšist alates tekitas enamikus teistest sportlastes hirmu. Majaraskuse löögiga mees jõudis finaali kahe brutaalse nokaudi ja ühe tehnilise nokaudiga. Tasavägise finaalkohtumise võitis kohtunike jagatud otsusega Kelvin Gastelum, kes pani maksma oma parema maadluse. Gastelum krooniti The Ultimate Fighter 17 võitjaks ja kirjutab alla lepingu UFCga.

Finaalürituse peamatšis kohtusid omavahel kogenud kukk-kaalu sportlased Urijah Faber ja Scott Jorgensen. Matši võitis kägistusega neljandas raundis Faber.

Vaata kõiki ürituse tulemusi: http://www.sherdog.com/events/UFC-The-Ultimate-Fighter-17-Finale-28023

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?