Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus Sellel laupäeval toimub Saku Suurhallis SLT Raju 11 (täiendatud)

Sellel laupäeval toimub Saku Suurhallis SLT Raju 11 (täiendatud)

Laupäeval toimub järjekorras juba üheteistkümnes Raju MMA-sarja kuuluv võitlusspordiüritus. Seekord on toimumise kohaks Saku SuurhallSLT Raju 11 toimub kahes osas - päevane amatöörspordi võistlus ja õhtune profimatšidega üritus, mis teeb temast suurima võitlusspordi-sündmuse Eestis.

Taust tumedaks

Amatöörsportlastega matšid algavad päeval 12:00 ja osalejateks on ligi 30 sportlast Eestist, Venemaalt, Aserbaidžaanist, Rootsist ja Soomest.

Õhtune profiüritus algab 19:00 ja üles astuvad:
Ilja Drovnjashin vs Ake Bergvall (MMA B-klass)
Helin Paara vs Zarah Fairn (MMA B-klass)
Lauri Ülenurm vs Walid Seghir (MMA B-klass)
Eerik Aps vs Alo Toom (maadlus)
Henri Hiiemäe vs Pascal Louissaint (MMA B-klass)
Aleksandr Fjodorov vs Andre de Jesus (MMA A-klass)
Dmitri Ivanov vs Leonardo D'auria (MMA A-klass)
Jorgen Matsi vs Giorgio Belsanti (MMA A-klass)

Raju piletid on müügil Piletilevis ja Statoilides. Raju on võimalus jälgida ka neil, kes kohale tulla ei saa - kogu üritusest tehakse Postimehe vahendusel rahvusvaheline HD-kvaliteediga otseülekanne: sport.postimees.ee/raju

Amatöörürituse matšid:
1. C -70,3 TURNIIRI I POOLFINAAL
Stanislav Potapenko (KK Victoria Eesti, Venemaa) vs Margo Kuiv (Team Street Blast, Soome)
2. C -70,3 TURNIIRI II POOLFINAAL
Aleksei Jakovlev (KK Victoria Eesti, Venemaa) vs Nikita Vrona (Dvigatel, Tallinn)
3. C -93,0 TURNIIRI I POOLFINAAL
Herman Dàhlen (Hilti Fightcenter, Rootsi) vs Ranno Laur (Võimla, Tartu)
4. C -93,0 TURNIIRI II POOLFINAAL
Zahir Sheyhdzhanov (KK Victoria Eesti, Venema) vs Keith Maiste (MMAces, Pärnu)
5. C -77,1 TURNIIRI I POOLFINAAL
Tural Ibadullaev (KK Victoria Eesti, Venemaa) vs Marko Laikask (MK Delta, Tallinn)
6. C -77,1 TURNIIRI II POOLFINAAL
Dmitrii Dziubii (KK Victoria Eesti, Venemaa) vs Martin Saar (3D Treening, Tallinn)
7. C -65,8 MATŠ
Maria Budantseva (KK Victoria Eesti, Venema) vs Kadri Vilba (Võimla, Tartu)
8. C -70,3 MATŠ
Vladimir Buldiaev (KK Victoria Eesti, Venema) vs Daniil Velikanov (Garant, Tallinn)
9. C -70,3 MATŠ
Timofei Andreev (KK Victoria Eesti, Venema) vs Alar Hutrov (Võimla, Tartu)
10. C -77,1 MATŠ
Aleksandr Dziubii (KK Victoria Eesti, Venema) vs Roman Põškin (Team Yong, Rakvere)
11. C -77,1 MATŠ
Kevin Sarapuu (Garant, Tallinn) vs Raimo Keskküla (Team Yong, Rakvere)
12. C -93,0 MATŠ
Natig Ibadullaev (KK Victoria Eesti, Aserbaidžaan) vs Andres Kastemäe (Team Yong, Rakvere)
13. C -93,0 MATŠ
Juri Vavulin (Estonian Academy of Kickboxing, Tallinn) vs Ott Rahula (FC Pankration, Pärnu)
14. C -61,2 MATŠ
Roman Tcikalo (KK Victoria Eesti, Venema) vs Sten Saaremäe (Võimla, Tartu)
15. C -70,3 TURNIIRI FINAAL
Potapenko / Kuiv võitja vs Jakovlev / Vrona võitja
16. C -93,0 TURNIIRI FINAAL
Dàhlen / Laur võitja vs Sheyhdzhanov / Maiste võitja
17. C -77,1 TURNIIRI FINAAL
Ibadullaev / Laikask võitja vs Dziubii / Saar võitja

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?