Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus SLT Raju 11 tulemused

SLT Raju 11 tulemused

Profimatšid:

-77,1 MATŠ
Åke BERGVALL (Gladius MMA, Rootsi) vs Ilja DROVNJASHIN (Dvigatel, Eesti)
VÕITJA: Ilja DROVNJASHIN (Dvigatel, Eesti) alistusega (käelukk) II raundis (0:44)

B -70,3 MATŠ
Zarah FAIRN (Kajyn, Prantsusmaa) vs Helin PAARA (3D Treening, Eesti)
VÕITJA: Zarah FAIRN (Kajyn, Prantsusmaa) nurga loobumise tõttu I raundis (4:00)

B -65,8 MATŠ
Walid SEGHIR (Johnny FRACHEY, Prantsusmaa) vs Lauri ÜLENURM (Võimla, Eesti)
VÕITJA: Walid SEGHIR (Johnny FRACHEY, Prantsusmaa) alistusega (giljotiinkägistus) I raundis (2:54)

-92,0 MAADLUSMATŠ
Alo TOOM (Vändra Suure Karu Pojad, Eesti) vs Eerik APS (MK Nelson / ASV Nendingen (Saksamaa), Eesti)
VÕITJA: Kohtunike otsusega viik

B -65,8 MATŠ
Pascal LOUISSAINT (Kajyn, Prantsusmaa) vs Henri HIIEMÄE (3D Treening / Garant, Eesti)
VÕITJA: Henri HIIEMÄE (3D Treening / Garant, Eesti)  nokaudiga I raundis (0:35)

B -77,1 MATŠ
Andre De JESUS (Giudici Imbituba MMA, Brasiilia) vs Aleksandr FJODOROV (Dvigatel, Eesti)
VÕITJA: Aleksandr FJODOROV (Dvigatel, Eesti) nokaudiga I raundis (0:59)

A -77,1 MATŠ
Leonardo D’AURIA (Ligorio Academy Torino, Itaalia) vs Dmitri IVANOV (Combat Sports Academy, Eesti)
VÕITJA: Leonardo D’AURIA (Ligorio Academy Torino, Itaalia) vastase diskvalifitseerimise tõttu (põlvelöök pähe) II raundis (2:49)

A -65,8 MATŠ
Giorgio BELSANTI (Ligorio Academy Torino, Itaalia) vs Jorgen MATSI (Võimla, Eesti)
VÕITJA: Jorgen MATSI (Võimla, Eesti) kohtunike otsusega (ühehäälne)

Amatöörüritus:

1. C -70,3 TURNIIRI I POOLFINAAL

Stanislav Potapenko
(KK Victoria Eesti, Venemaa) vs Margo Kuiv (Team Street Blast, Soome)

VÕITJA: Margo Kuiv (Team Street Blast, Soome) kohtunike otsusega (ühehäälne)

2. C -70,3 TURNIIRI II POOLFINAAL

Aleksei Jakovlev (KK Victoria Eesti, Venemaa) vs Nikita Vrona (Dvigatel, Eesti)

VÕITJA: Nikita Vrona (Dvigatel, Eesti) alistusega (kolmnurk-kägistus) 1. raundis (1:06)

3. C -93,0 TURNIIRI I POOLFINAAL

Herman Dahlen (Hilti Fightcenter, Rootsi) vs Ranno Laur (Võimla, Tartu)

VÕITJA: Herman Dahlen (Hilti Fightcenter, Rootsi) kohtunike otsusega (enamus)

4. C -93,0 TURNIIRI II POOLFINAAL

Zahir Sheihdžanov (KK Victoria Eesti, Venemaa) vs Keith Maiste (MMAces, Pärnu)

VÕITJA: Keith Maiste (MMAces, Pärnu) kohtunike otsusega (ühehäälne)

5. C -77,1 TURNIIRI I POOLFINAAL

Tural Ibadullajev (KK Victoria Eesti, Venemaa) vs Marko Laikask (MK Delta, Eesti)

VÕITJA: Marko Laikask (MK Delta, Eesti) alistusega (põhi-lõuna kägistus) 3. raundis (1:11)

6. C -77,1 TURNIIRI II POOLFINAAL

Dmitrii Dziubii (KK Victoria Eesti, Venemaa) vs Martin Saar (3D Treening, Eesti)

VÕITJA: Martin Saar (3D Treening, Eesti) alistusega (käelukk) 3. raundis (1:19)

7. C -65,8 MATŠ

Maria Budantseva (KK Victoria Eesti, Venemaa) vs Kadri Vilba (Võimla, Tartu)

VÕITJA: Maria Budantseva (KK Victoria Eesti, Venemaa) kohtunike otsusega (ühehäälne)

8. C -70,3 MATŠ

Vladimir Buldiaev (KK Victoria Eesti, Venemaa) vs Daniil Velikanov (Garant, Eesti)

VÕITJA: Vladimir Buldiaev (KK Victoria Eesti, Venemaa) alistusega (jalalukk) 1. raundis (1:59)

9. C -70,3 MATŠ

Timofei Andrejev
(KK Victoria Eesti, Venemaa) vs Alar Hutrov (Võimla, Tartu)

VÕITJA: Alar Hutrov (Võimla, Tartu) alistusega (tagantkägistus) 3. raundis (2:13)

10. C -77,1 MATŠ

Aleksandr Dziubii (KK Victoria Eesti, Venemaa) vs Roman Põškin (Team Yong, Rakvere)

VÕITJA: Aleksandr Dziubii (KK Victoria Eesti, Venemaa) alistusega (käelukk) 2. raundis (1:03)

11. C -77,1 MATŠ

Kevin Sarapuu (Aitado, Eesti) vs Raimo Keskküla (Team Yong, Rakvere)

VÕITJA: Raimo Keskküla (Team Yong, Rakvere) alistusega (giljotiin-kägistus) 1. raundis (1:06)

12. C -93,0 MATŠ

Natig Ibadullajev (KK Victoria Eesti, Aserbaidžaan) vs Andres Kastemäe (Team Yong, Rakvere)

VÕITJA: Natig Ibadullajev (KK Victoria Eesti, Aserbaidžaan) alistusega (tagantkägistus) 1. raundis (0:20)

13. C -93,0 MATŠ

Juri Vavulin (Estonian Academy of Kickboxing, Eesti) vs Ott Rahula (FC Pankration, Pärnu)

VÕITJA: Juri Vavulin (Estonian Academy of Kickboxing, Eesti) alistusega (küljeltkägistus) 3. raundis (2:37)

14. C -61,2 MATŠ

Roman Tcikalo (KK Victoria Eesti, Venemaa) vs Sten Saaremäe (Võimla, Tartu)

VÕITJA: Sten Saaremäe (Võimla, Tartu) kohtunike otsusega (ühehäälne)

15. C -70,3 TURNIIRI FINAAL

Vladimir Buldiajev (KK Victoria Eesti, Venemaa) vs Nikita Vrona (Dvigatel, Eesti)

VÕITJA: Nikita Vrona (Dvigatel, Eesti) kohtunike otsusega (ühehäälne)

16. C -93,0 TURNIIRI FINAAL

Herman Dahlen (Hilti Fightcenter, Rootsi) vs Natig Ibadullajev (KK Victoria Eesti, Aserbaidžaan)

VÕITJA:  Natig Ibadullajev (KK Victoria Eesti, Aserbaidžaan) kohtunike otsusega (ühehäälne)

17. C -77,1 TURNIIRI FINAAL

Marko Laikask (MK Delta, Eesti) vs Kevin Sarapuu (Aitado, Eesti)

VÕITJA: Marko Laikask (MK Delta, Eesti) alistusega (käelukk) 2. raundis (2:04)

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?