Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus UFC 160: Velasquez vajas Silva vastu vaid poolteist minutit

UFC 160: Velasquez vajas Silva vastu vaid poolteist minutit

Möödunud ööl toimunud UFC 160 peamatšiks oli raskekaalu tiitlimatš. Valitsev meister Cain Velasquez aega ei raisanud ja võttis tehnilise nokaudiga võidu kui matši algusest oli möödunud 1:21. Kui enne matši oli kuulda nurinat, et Antonio Silva saab oma teise võimaluse Caini vastu liiga ruttu, siis siin näitas tšempion, et nii see vist tegelikult oligi.

Järgmine raskekaalu tiitlimatši saaja on tõenäoliselt Junior dos Santos, kes pidas UFC 160 matši endise K-1 tähe Mark Huntiga. Kuigi endine meister dos Santos oleks saanud minna lihtsamat teed ja Hunti maadlusega võita, siis seda mees ei teinud. Matš kujunes kolmeraundiseks poksilahinguks, kus Junior dos Santos pani maksma oma kiiruse ja pikad käed. Üks riskantsemaid taktikaid Mark Hunti raskete löökide vastu, aga dos Santos tõestas ennast parema poksijana ja nokauteeris Hunti mõnikümmend minutit enne matši lõppu. Mehed pälvisid matši eest õhtu matši eriauhinna ja kumbki 70 000 dollarit boonust.

Oluline lahing peeti kergekaalus, kus TJ Grant võitis tehnilise nokaudiga Gray Maynardi. Ilmselt on just TJ Grant mees, keda näeme varsti tiitlimatšis Benson Hendersoni vastu. Grant noppis ka õhtu nokaudi auhinna ja samuti sellega kaasnevad 70 000 dollarit.

Õhtu alistuse auhind läks vältimatult õhtu ainsale alistusele kui poolraskekaallane Glover Teixeira alistas James Te-Huna giljotiin-kägistusega.

Vaata kõikide matšide tulemusi: http://www.sherdog.com/events/UFC-160-Velasquez-vs-Bigfoot-2-28051

Aruta teemat foorumis: http://raskesport.ee/foorum/viewtopic.php?f=10&t=7687

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?